Jūsų tvarkaraščio sudarymo ir automatizavimo funkcija 

Peržiūrėkite vaizdo įrašuose, straipsniuose ir DUK, ką tvarkaraščio sudarymo ir automatizavimo funkcija gali padaryti jūsų namuose.

„VELUX App Control“ diegimas

Kaip gauti prieigą ir sukurti patalpos automatizavimą

Kaip gauti prieigą ir sukurti suplanuotą valdymą

Kaip gauti prieigą ir redaguoti patalpos parametrus

Tvarkaraštis ir automatizavimas

2021 m. gegužę „ACTIVE Control“ pakeitėme į „Schedule & Automations“ – tai jūsų planinis valdymas ir patalpų klimato automatizavimas. Naudodami suplanuotą valdymą, galite nustatyti savo VELUX nuotolinio valdymo langų ir priedų tvarkaraščius, kad jie atitiktų jūsų poreikius. Naudojant patalpų klimato automatizavimą, jūsų gaminiai veiks pagal jūsų vidaus klimato jutiklius, jei turite „VELUX ACTIVE with NETATMO“. Jei turite „VELUX App Control“, vidaus klimato automatizavimo funkcija išjungta, nes jutikliai nėra šio sprendimo dalis.

Pastaba: kaip „VELUX App Control“ naudotojas, visada galite atnaujinti į VELUX ACTIVE, prie savo sprendimo pridėdami vidaus klimato jutiklius.

Pašalinome „ACTIVE Control“ iš „VELUX ACTIVE with Netatmo“ programos, tačiau jūsų VELUX nuotolinio valdymo langai ir priedai veiks taip pat, kaip ir prieš atnaujinimą, jei programoje nesudarėte naujų tvarkaraščių. Norėdami geriau suprasti naująją funkciją, žiūrėkite vaizdo įrašus apie tvarkaraštį ir automatizavimą.
Negalite naudoti „Climate Automation“ su „VELUX App Control“, nes ši funkcija veikia pagal vidaus klimato jutiklius. Naudojant vidaus klimato jutiklius, jūsų VELUX nuotolinio valdymo gaminiai prisitaikys automatiškai, atsižvelgiant į jūsų namo temperatūrą, drėgmę ir CO2 lygį bei jūsų nustatytus nustatymus. Jūsų pačių sudaryti gaminių tvarkaraščiai visada viršesni už klimato automatizavimą.

Pastaba: kaip „VELUX App Control“ naudotojas visada galite atnaujinti į „VELUX ACTIVE with Netatmo“, prie savo sprendimo pridėdami vidaus klimato jutiklius, tokiu būdu galėsite naudoti klimato automatizavimą. 

Jūs visada kontroliuojate savo gaminius. Todėl dėl delsimo nustatymo jūsų pirmojo prioriteto valdikliai ir suplanuotas valdymas visada veiks taip, kaip norite, nesvarbu, kaip veikia jutikliais pagrįsta vidaus klimato automatika.
Sužinokite daugiau apie tai, kaip veikia delsimo nustatymas, naudodami toliau pateiktą lentelę.


Jūsų valdymo metodas

Laiko perspektyva

Apsauga nuo oro sąlygų

Pirmojo prioriteto valdikliai

  • Slankiklio naudojimas programoje
  • Nuotolinio valdymo pulto naudojimas
  • Apple Homekit
  • „Siri“ valdymas balsu
  • „Hey Google“ valdymas balsu
  • Automatinis uždarymas iš kambario rodinio

Paleisti nedelsiant

Jei lyja, atidaryti langus tik į vėdinimo padėtį

Suplanuotas valdymas

Paleisti nedelsiant

Jei lyja, per stiprus vėjas, per šalta, per šilta, neatidaryti langų

Vidaus klimato automatizavimas
(įskaitant reguliarų vėdinimą)

Paleisti praėjus delsimo laikui po pirmojo prioriteto valdiklių arba suplanuoto valdymo suaktyvinimo.

Jei lyja, per stiprus vėjas, per šalta, per šilta, neatidaryti langų


Valdykite savo namus naudodami tvarkaraštį ir automatizavimą

2021 m. gegužės mėn. VELUX ACTIVE programoje pristatėme tvarkaraščio sudarymo ir automatizavimo funkciją. 
Ši funkcija leidžia sudaryti kasdienius grafikus, atitinkančius jūsų rutiną. 

VELUX APP lyginant su VELUX ACTIVE

Rinkoje pasirodė naujas žaidėjas, tad kaip VELUX nuotolinio valdymo gaminio savininkas dabar savo nuotolinio valdymo gaminiams galite rinktis iš dviejų išmaniųjų namų sprendimų.

2021 m. gegužės mėn. buvo pristatyta nauja VELUX APP (KIG 300 EU). Tai sprendimas išmaniųjų namų naudotojams, kurie nori puikių VELUX ACTIVE privalumų, bet dar nėra visiškai pasiruošę klimato automatizavimui. Šiame straipsnyje mes nurodysime skirtumą tarp šių dviejų gaminių.