Valdykite savo namus naudodami tvarkaraštį ir automatizavimą


Oro, kuriuo kvėpuojame, tyrimai

VELUX mes dirbame kiekvieną dieną, siekdami užtikrinti geresnį patalpų klimatą ir daugiau dienos šviesos. Žinome, kad kvėpuojant prastu patalpų oru, galimas neigiamas poveikis sveikatai. Kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiame patalpose, 55 % viso per mūsų gyvenimą suvartojamo maisto, vandens ir oro, sudaro patalpų oras iš mūsų namų, todėl natūraliai kvėpuojame tuo oru, kurį gauname iš patalpų aplinkos (Sundell, 2004b).

Trumpiau tariant, mes suvartojame 15 kg oro per dieną, o dauguma žmonių suvartoja 2 kg vandens ir maisto per dieną (Nilsson, 2008). Tai daug oro, todėl kiekvieną dieną turime užtikrinti, kad jis būtų kuo sveikesnis. Kadangi daugelis iš mūsų šiuo metu dirbame namuose, turime užtikrinti, kad mūsų patalpų klimatas atspindėtų sveiką aplinką mums ir žmonėms, su kuriais gyvename.

 

VELUX ACTIVE padės palaikyti sveiką patalpų klimatą

Naudodami „VELUX ACTIVE with Netatmo“ galite užtikrinti gerą patalpų klimatą dieną ir naktį. Naudodami jutiklius galite leisti VELUX ACTIVE valdyti VELUX gaminius, kai CO2, temperatūros ir drėgmės lygis netinkamas. Mes tai vadiname klimato automatizavimu.

Tačiau 2021 m. gegužės mėn. pristatėme tvarkaraščio sudarymo ir automatizavimo funkciją VELUX ACTIVE programai. Ši funkcija leidžia sudaryti kasdienius grafikus, atitinkančius jūsų rutiną.

Tvarkaraštis ir automatizavimas

Tvarkaraščio sudarymo funkcija leidžia sudaryti individualų tvarkaraštį kiekvienai patalpai. Kiekvienai patalpai galite kurti, redaguoti, įjungti, išjungti ir naikinti automatizavimą. Tai leidžia pritaikyti VELUX gaminių veikimą prie namų ir asmeninio grafiko.

Skirtumas tarp tvarkaraščio valdymo ir klimato automatizavimo yra tas, kad naudodami tvarkaraščio valdymą, nustatote reikalavimus. Naudojant klimato automatizavimą, jūsų VELUX ACTIVE jutikliai valdo jūsų gaminius, kai reikia, kad būtų išlaikytas sveikas patalpų klimatas. Jūsų suplanuotas valdymas visada viršesnis už klimato valdymą, o rankinis valdymas viršesnis už suplanuotą valdymą. Tokiu būdu jūs visada visiškai kontroliuojate savo gaminius.