{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Turėti saulės kupiną, patogų butą pačiame miesto centre ir neprarasti ryšio su gamta – tokios galimybės išties negalima praleisti. Taip jautėsi šio buto Vroclave, Lenkijoje, savininkai, kai sužinojo apie butų įrengimo didelio namo mansardoje projektą.
Gyvenimas viršutiniame pastato aukšte teikia daug privalumų, įskaitant švaresnį orą ir mažesnį triukšmą. Tačiau dažniausiai tai turi savo kainą. Architektas, projektuodamas šio pastato mansardos pertvarkymą į butus, norėjo sukurti erdvę, kurioje būtų galima mėgautis ne vien šiais, bet ir kitais privalumais.

VELUX langus lengva derinti, dėl to architektai turi daug galimybių suprojektuoti didesnį, patalpai idealiai pritaikytą langą. Dėl terasų gali justi ryšį su aplinka – jautiesi, tarsi stovėtum ant pasaulio viršūnės.

VELUX stogo terasos langus atidarius galima patekti į lauko terasas, o kai jie uždaryti, į vidų patenka daug dienos šviesos.

Jei norite gražaus panoraminio vaizdo ar natūralesnės ventiliacijos, galite atidaryti viršutinę stogo terasos lango dalį. Jei norite išeiti į lauką, tiesiog atidarykite viršutinę ir apatinę dalis, kad atsivertų durų anga.

Architektas

Mansardose įrengti butai dažnai nebūna tokie jaukūs, nes juose jautiesi uždarytas ir atskirtas nuo aplinkos, Žmogus natūraliai trokšta žvelgti toliau ir justi ryšį su aplinka. Štai kodėl mes sukonstravome kombinuotuosius VELUX stogo langus, kurie suteikia platesnį vaizdą ir juos sienoje galima montuoti žemiau, todėl aplinkos vaizdu galima gėrėtis net ir sėdint.

„Tai tiesiog kažkas ypatingo, – sako vieno buto savininkas. – Gyvename viršutiniame pastato aukšte, bet dėl didžiulių langų jame visiškai nesijauti kaip mansardoje. Pro langus atsiveria gražus vaizdas, todėl niekada nejaučiu uždarumo. Mansardiniuose butuose dažnai jautiesi tarsi dėžėje, į kurią šiek tiek šviesos patenka tik iš viršaus, tačiau čia jautiesi tarsi būtum pakylėtas į dangų. Vaizdas, debesys ir saulė, kuri į kambarius skirtingomis valandomis patenka skirtingais kampais – visa tai tiesiog leidžia pajusti ryšį su išoriniu pasauliu ir gamta.“

Visame komplekse buvo panaudota daugiau nei 500 VELUX langų. Jie sukuria šią atvirą, saulės nutviekstą atmosferą, kuria butų savininkai dabar gali mėgautis kiekvieną dieną.

„Ryte su kavos puodeliu išeini į terasą pabūti virš viso miesto, o vakarais sėdėdamas ant sofos stebi, kaip įsijungia gatvių žibintai. Toli gražu nejaučiu, kad gyvendamas mansardoje turiu ko nors atsisakyti. Veikiau atvirkščiai, šioje ypatingoje vietoje jaučiuosi gyvenąs patį geriausią savo gyvenimą.“

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX stogo terasos sistema (GEL)
Žr. gaminį
VELUX stogo langas (GPL)
Žr. gaminį

Tamsinančios markizės (SSS)
Žr. gaminį