{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Dizainas: „WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas
Ko reikia šeimai

Kiekviena naujo namo vienai šeimai istorija prasideda klausimu: kodėl jis buvo pastatytas?
Daugelis istorijų yra panašios ir prasideda nuo augančios šeimos poreikių, tačiau toli gražu ne visos šeimos turi tokį aiškų savo norų vaizdą, kad nusprendžia kurti namą nuo nulio. Vollmerų šeima žinojo, apie ką svajoja: namas su vienodais kambariais visiems vaikams, miegamasis su persirengimo kambariu, daug erdvės pirmame aukšte ir daug dienos šviesos.

Reikia rasti tinkamą partnerį svajonėms įgyvendinti

Ištyrę rinką, jie nusprendė savo naujo namo projektavimą ir statybą patikėti bendrovei „WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH“. Įmonės pavadinimas – vokiškai – yra užuomina apie solidžią namų statybą ir jų projektų vykdymą. Įmonė gerai žinoma Hamburge ir už savo gaminius apdovanota kokybės antspaudu.

Naujos konstrukcijos korpusas su VELUX stogo langų sprendimu – Vokietija, namas KakenstorfeDizainas: „WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas

Janas Vollmeris

investuotojas ir namo gyventojas

Nors vaikų miegamieji yra gana dideli, negalima palikti viso žaislinio traukinio ar sudėtingų plytų konstrukcijų stovėti viduryje ir vis tiek patogiai eiti miegoti ar atlikti namų darbus. Palėpė yra erdvė puikiai praleisti laiką.

Dizainas: „WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas
Standartų pritaikymas specifiniams poreikiams

Standartinis projektas buvo pritaikytas tiksliai atsižvelgiant į būsimų gyventojų poreikius. Tačiau VELUX stogo langai buvo pridėti vėliau, nes investuotojai buvo pripratę prie daugiau dienos šviesos.

Į namą patenkama per erdvų vestibiulį, kurio įėjimai į svečių tualetą ir drabužinę yra simetriškai prie pat laukujų durų. Holas su laiptais į antrąjį aukštą atsiveria į valgomojo zoną su vaizdu į sodą. Atviras, beveik simetriškas išplanavimas su kampine sofa dešinėje ir virtuve kairėje – šiltos, lengvos, draugiškos medžiagos ir daug dienos šviesos.

Dizainas: „WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas
Maudymasis dienos šviesoje nuosavame name

Viršutinis aukštas su miegamaisiais yra padalintas į tėvų ir vaikų zoną bei mažą saugiklių dėžutę ir muzikos serverio patalpą. Į pagrindinį miegamąjį su atskira vonia patenkama pro įspūdingą rūbinę su balkono durimis. Šis neįprastas sprendimas yra patogus ir leidžia vienam partneriui keltis ir pasiruošti nepažadinant sutuoktinio. Du vaikai turi savo vonios kambarius ir identiškus miegamuosius.

Palėpėje, kurią investuotojas užbaigia pats, bus atvira erdvė vaikams žaisti, joje po apatiniu stogo frontonu virš įėjimo į namą bus įrengtas kampelis su svečių lova-sofa ir sandėliuku. Dideli VELUX stogo langai suteiks daug dienos šviesos, todėl tai bus svajonių žaidimų aikštelė tomis dienomis, kai oras neleidžia vaikams žaisti lauke.

Rekomenduojami VELUX gaminiai

VELUX stogo langai (GGU)
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį

Tamsinančios markizės (SSS)
Žr. gaminį

Išsami informacija apie projektą

Projektas: vienos šeimos namas
Vieta: Kakenstorfas, Vokietija
Architektai: „WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH“
Metai: 2019 m.
Nuotraukos: Torbenas Eskerodas