{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Nuotraukos: „Vestal Living, sro“
Būtiniausi dalykai ir dar daugiau

Kai kalbama apie kataloginius namus, žmonės dažniausiai galvoja apie kažką statybininko pagrindu, su nuobodžiais, banaliais sprendimais. Tačiau Yurij Čerňak ir Miroslav Žilinský tvirtina, kad projektuoja namus taip, kaip projektuotų sau, o jų vieno aukšto tipo namo projektas „Motiv“ tai patvirtina: 114 m2, keturių miegamųjų, dienos šviesos pripildytas namas apima viską, ko paprastai ieško šiuolaikinės šeimos, taip pat siūlo keletą unikalių savybių, todėl namai tampa išmanūs, sveiki ir tikrai ne šabloniški.

Nuotraukos: „Vestal Living, s.r.o.“

Stulbinantis pirmasis įspūdis

Projektas buvo pastatytas kaip pavyzdinis modernaus gyvenamojo kvartalo Lastovičky namas Nová Dedinkoje netoli Bratislavos, siekiant įrodyti, kad išmanūs dizaino sprendimai ir tam tikras architektūrinis kūrybiškumas gali paversti standartinį pastatą įdomiu ir patogiu bet kuriai šeimai. „Permatomos lubos su stoglangiais yra pirmas dalykas, kuris sužavi kiekvieną klientą, kai jis įeina. Tai patvirtina didžiulis susidomėjimas tokio tipo namais mūsų kaimynystėje“, – sako Peteris Gerekas, projekto vystytojos „Vestal Living sro“ generalinis direktorius. Tai patvirtina, kad statydami pardavimui architektai neprivalo laikytis standartinių ir kartais nuobodžių sprendimų. Kai kurios nerealios idėjos, kurios padaro būstą unikalesniu, sulauks bet kurio būsimo nuomininko pritarimo, jei įneš šviesos, gaivaus oro ir suteiks namams erdvumo.

Čerňak

Šviesa yra mūsų prioritetas. Manome, kad pakankamai šviesos išskiria pačią architektūrą. Tuo pačiu ir pats gyvenimas tampa malonesnis.

Nuotraukos: „Vestal Living, sro“
Estetiški, bet tvarūs namai

Norint tai pasiekti, centrinėje erdvėje fasado langus reikėjo papildyti VELUX stoglangių kvartetu, nes stoglangiai į vidų įneša dvigubai daugiau dienos šviesos nei fasado langai. Be to, patalpos aukštyje sumontuoti langai padės greičiau ir efektyviau vėdinti patalpą. Tokie ekologiški sprendimai bus labai svarbūs būsimuose statybos projektuose, nes vis daugiau žmonių ieško tvarių namų, kuriuose dizainas ne tik tarnauja estetiniams tikslams, bet ir stengiamasi, kad namas būtų efektyvus energijos požiūriu ir sveikas. Šie namai įrodo, kad ekologiškas požiūris ir jaudinantis interjeras labai tinka vienas prie kito.

Nuotraukos: „Vestal Living, sro“
Malonus ir sveikas patalpų klimatas

Šį efektą neabejotinai papildo lubų aukštis, siekiantis iki 4,5 metrų, todėl gerai apšviesta erdvė tampa dar atviresnė ir erdvesnė. VELUX elektra valdomi svetainės stogo langai suteikia savininkui galimybę lengvai pasirūpinti oro kokybe namuose net ir esant aukštoms luboms. Tai ypač naudinga tokiose erdvėse kaip virtuvė, kur natūrali šviesa palengvina maisto ruošimą, pvz., lupimą ir pjaustymą, bei prideda papildomo saugumo, o vėdinimas padeda atsikratyti nepageidaujamų kvapų, todėl vakarienės svečių galite laukti šviežioje patalpoje su šviežiu maistu! Projektuotojams buvo svarbu palengvinti vėdinimą, nes patalpų klimatas vaidina lemiamą vaidmenį užtikrinant gyventojų komfortą ir sveikatą. „Motiv“ modelio namo pridėtinė vertė – sistema VELUX ACTIVE. Ją vertina ne tik mūsų klientai, bet ir mes patys. Čia praleidžiame daug laiko ir išmaniosios vėdinimo galimybės dėka turime nuolat gryną orą, malonų klimatą ir sveikesnę darbo aplinką“, – sako Peteris Gerekas. Išorinės žaliuzės su saulės baterija taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį, užtikrinant, kad namai taptų sveikesni ir patogesni: gyventojams pageidaujant, jie gali užtikrinti beveik visišką tamsą, o vasarą gerai apsaugo nuo karščio: patalpos su išorinėmis žaliuzėmis gali būti vėsesnės net 6 laipsniais, o tai reiškia mažiau oro kondicionieriaus naudojimo! Išorinės žaliuzės taip pat sumažina triukšmą lietaus lašams barbenant į langus, todėl namuose taip pat būna malonu bei tylu ir karštomis, ir lietingomis dienomis.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX nuotolinio valdymo stogo langas (GGL)
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį

VELUX Išorinės žaliuzės (SSL)
Žr. gaminį