{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Daugiau erdvės ir geresnis patalpų klimatas naujuosiuose namuose

Po daugelio metų, kai jie šešiese gyveno mažame sublokuotame name, šiai šeimai atėjo laikas gauti daugiau erdvės. Aplinkai nekenksmingas naujas pastatas, kuris buvo pastatytas netoli Buxtehude, įdedant daug asmeninių pastangų, suteikia šeimai ne tik daugiau erdvės, bet ir išskirtinį dienos šviesos kiekį bei gerą patalpų klimatą. Kaip inžinierius, besispecializuojantis ekologiškų namų statyboje iš medžio, Philipas Garbersas žino teigiamą gausaus dienos šviesos ir gryno oro poveikį gyventojų gerovei.

Atostogų pojūtis kasdienybėje

Rezultatai? Viena laiminga šeima jaučiasi kaip nesibaigiančiose svajonių atostogose!

„Prieš persikeldami čia, savo atostogoms nuomojomės įspūdingus būstus. Dabar mums to nebereikia – beveik nebereikia keliauti. Gyvename gražiausiame atostogų name, kuriame kada nors buvome apsistoję!“

Puiki proga atsinaujinti

Namo viršuje yra patalpa, kuri tyčia palikta tuščia. Tai rami, šviesi patalpa su nuostabiu vaizdu į aplinkinius laukus. „Dienos šviesa čia suteikia man ramybės ir proto aiškumo“, – sako namo šeimininkas.
Sveikesnė aplinka dėl gryno oro

Natūralus vėdinimas taip pat padidina namų vertę: namuose esant šešiems gyventojams, grynas oras yra svarbus klausimas. Nepaisant to, šeima nusprendė nenaudoti mechaninės vėdinimo sistemos. Vietoje to išnaudojami kamino efekto pranašumai: pasenęs oras ištraukiamas pro atvirus stogo langus, o šviežias, vėsus oras patenka pro žemiau esančius langus.

Dušas dienos šviesoje

Dušas su stoglangiu viršuje yra neabejotinai dizaino akcentas namuose. Kai Mareike Garbers pamatė VELUX dienos šviesos modeliavimą vonios kambariui, ji pasakė: „Būtent taip noriu!" Ir tai ji gavo: rytinis dušas dabar yra tarsi dušas po egzotiškos salos dangumi, o būdama trijų vaikų mama Mareike neabejotinai nusipelno kokybiško laiko savo svajonių vonioje.

"Tai buvo visiškai teisingas sprendimas, nes daug dienos šviesos daro mūsų namus nuostabiai šviesius ir draugiškus"
Garberiai dabar yra įsitikinę dėl stogo langų montavimo
Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX stogo langas (GLU) su varikliu KMG
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį
VELUX nevarstomi papildomi langai
Žr. gaminį