{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Architektui, kuris galėjo nevaržomas svajoti, kuo gali tapti šis klasikinis, tačiau kiek nuobodus pastatas, kilo gausybė idėjų, o galutinis rezultatas gniaužia kvapą. „Daugelis nesuvokia, kokia svarbi ir kiek daug gali pakeisti natūrali šviesa ir gamtos vaizdai, – sako architektas. – Su tinkamais langais tą galima pasiekti lengviau nei būtų galima manyti.“

Miegamajame papildomi langai ir stogo terasos blankų, nuobodų ir tamsų kambarį pavertė šviesia, stebinančia ir prabangia erdve, kurioje suaugusieji rytais gali pasisemti energijos.

Atidarius VELUX stogo terasos langus galima patekti į lauko terasas, o kai jie uždaryti, į vidų patenka daug dienos šviesos. Todėl dieną galima pradėti dar miegamajame, gryname ore gurkšnojant kavą ir mėgaujantis prabangiu gyvenimu, kurį dažniausiai galima patirti tik prašmatniuose viešbučiuose.

Jei norite gražaus panoraminio vaizdo ar natūralesnės ventiliacijos, galite atidaryti viršutinę stogo terasos lango dalį. Jei norite išeiti į lauką, tiesiog atidarykite viršutinę ir apatinę dalis, kad atsivertų durų anga.

Papildomų stogo langų įrengimas – greičiausias ir veiksmingiausias būdas namams suteikti erdvumo ir atvirumo pojūtį. O jei yra galimybė juos derinti taip, kaip nori, į kambarius galima įleisti dar daugiau šviesos ir juos neatpažįstamai pakeisti.
Su VELUX stogo langais galite sukurti savo unikalų derinį ir erdvei suteikti individualumo. Galima rasti sprendimą bet kokiems poreikiams: langus galima išdėstyti greta, vieną virš kito ar kvadratu. Svajonę įsileisti dienos šviesos galite paversti realybe nepriklausomai nuo to, kokio derinio ieškote.

Vienas stogo langas puikiai tinka mažoms erdvėms, pavyzdžiui, laiptinėms. Šiuose namuose dėl iš viršaus krintančios šviesos laiptais saugiau lipti, be to, atsiveria daugiau erdvės ir laiptinė tampa šiuolaikiškesnė ir prašmatnesnė – kas būtų žinojęs, kad paprasta, funkcionali laiptinė gali taip viską pakeisti?
Namų spalvų paletėje vyrauja neutralūs tonai, sukuriantys ramią, švarią ir modernią aplinką. Prie šios estetikos puikiai dera mediniai langai, o spalviniai geltonų užuolaidėlių akcentai vaiko kambarį daro žaismingesnį. Užuolaidėlės taip pat puikiai tinka saulės šviesai apriboti, kai mažyliams reikia daugiau šviesos žaisti, skaityti ar mokytis, arba pritemdyti, kai jie ruošiasi miegoti, klausosi pasakų ir nori atsipalaiduoti. Jomis kambarį galima net ir visiškai užtemdyti, kad jie gerai išsimiegotų naktį ar per popietę.
Po renovacijos šis nuobodokas ir neįspūdingas statinys virto šviesa ir prabanga alsuojančiu namu su klasikiniais langais, kurie sukuria puikią ir jaukią atmosferą šeimos gyvenimui.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX nevarstomi papildomi langai
Žr. gaminius
VELUX stogo balkonas (GDL)
Žr. gaminius
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminius