{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Idėja buvo paprasta, tačiau geniali: sukurti daugiau erdvės, gyvenamosios vietos ir į namus įleisti oro, saulės spindulių ir mėlyno dangaus vaizdą.
„Šiame pastate norėjau kažko daugiau, o ne vien tik papildomų kambarių, – sako architektas. – Norėjau, kad tie kambariai harmoningai įsilietų į aplinką, praturtintų po šiuo stogu gyvenančių žmonių kasdienybę. Terasos sukūrimas – tai namų atvėrimas į išorę, sujungimas su gamta. Tai priedas, gerinantis šio pastato gyventojų gyvenimo kokybę.“

VELUX stogo terasos langus atidarius galima patekti į lauko terasas, o kai jie uždaryti, į vidų patenka daug dienos šviesos.

Jei norite gražaus panoraminio vaizdo ar natūralesnės ventiliacijos, galite atidaryti viršutinę stogo terasos lango dalį. Jei norite išeiti į lauką, tiesiog atidarykite viršutinę ir apatinę dalis, kad atsivertų durų anga.

Papildomų stogo langų įrengimas – greičiausias ir veiksmingiausias būdas namams suteikti erdvumo ir atvirumo pojūtį. O jei yra galimybė juos derinti taip, kaip nori, į kambarius galima įleisti daugiau šviesos ir juos neatpažįstamai pakeisti.
Su VELUX stogo langais galite sukurti unikalų derinį, kuris puikiai tiks jūsų erdvei ir poreikiams. Rasite sprendimą bet kokiems poreikiams, nesvarbu, ar langus norite išdėstyti greta, vieną virš kito ar kvadratu. Svajonę įsileisti dienos šviesos galite paversti realybe nepriklausomai nuo to, kokio derinio ieškote.
Mediniai langai dizaineriui padėjo sukurti labiau minimalistinį, natūralų vaizdą, papildantį bendrą namų atmosferą. Rezultatas – neperkrauta, moderni ir tuo pačiu jauki erdvė, kurioje natūralūs akcentai ir dienos šviesa sukuria raminančią atmosferą sielai ir protui. 

Pro langus virš svetainės patenka daugiau šviesos ir gryno oro, net jei jų negalima pasiekti.
Saulės energija maitinami ir elektra valdomi VELUX stogo langai yra tobulas sprendimas nepasiekiamoms vietoms, kaip antai skliautinėms luboms. Šiuos naujoviškos sistemos nuotoliniu būdu valdomus langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes galima atidaryti ir uždaryti vos vienu mygtuko palietimu. Naudodamiesi sieniniu jungikliu lengviau ir greičiau valdysite kiekvieną langą. Puikus pasirinkimas nepasiekiamoms vietoms, nes suteikia galimybę įleisti gaivaus oro ir užtikrinti geresnį patalpų mikroklimatą. Vaizdai, koks galėtų būti šis pastatas, primena, kad kartais tamsus, senamadiškas kambarys tėra drobė, ant kurios galima tapyti savo svajonių namo viziją. Kai kambariai prisipildo šviesos ir šilumos, jie tampa daugiau nei vien tik „pakankamai gera“ vieta, o sala, kurioje galite gyventi sveiką, subalansuotą ir produktyvų gyvenimą.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX stogo balkonas (GDL)
Žr. gaminį
VELUX nuotolinio valdymo stogo langas (GGL)
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį