{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Nuotraukos: Robertas Chmieleckis
Mėgaukitės debesų vaizdu iš savo namų

Įsivaizduokite, kad gulite gėlėtame lauke, žiūrite į debesis arba tiesiog užsimerkiate ir vis tiek jaučiatės taip, tarsi saulė judėtų dangumi. Ar tai ne vaistas nuo viso streso ir nerimo, kurio pilnos mūsų šiuolaikines dienos? Dabar įsivaizduokite, kad kasdieniniuose namuose išlaikote tokį patį ryšį su gamta! Tai buvo šių namų Lenkijoje svajonė, kuri buvo įgyvendinta panaudojus labai protingą dizainą ir labai apgalvotą planavimą. Šis erdvus sublokuotas namas su naudinga mansarda buvo sukurtas pagal individualų architektūrinį projektą, išsiskiriantis unikaliu funkcionalumu, derinant tradicinę formą su moderniais akcentais. Namuose išnaudojamas kraštovaizdis ir kambarių orientacija, todėl saulės šviesa per dieną slenka pastato viduje, užtikrinant, kad namai visą dieną nardo šviesoje.
Langai kiekviename interjere, įskaitant vietą virš laiptų, pagerina namų savininkų sveikatą ir savijautą, o moderni saulės įranga leidžia mėgautis stebėtinai mažomis sąskaitomis už elektrą.

Per langus būti šalia gamtos

Mansardoje, kur įrengti miegamieji, buvo panaudotas įdomus VELUX stogo langų ir sienoje sumontuotų langų derinys. Vertikalių ir nuožulnių pušinių stogo langų derinys praplečia vaizdo ir dienos šviesos galimybes. Jie puikiai dera prie šiuolaikiškos, švarios skandinaviškos atmosferos ir suteikia įspūdingą vaizdą, net kam nors gulint lovoje, todėl vizualinis dizainas tampa patrauklesnis ir suteikia ryšio su gamta jausmą šioje ramioje namų vietoje, užtikrinant ramią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Nuotraukos: Robertas Chmieleckis

„Dėl langų maži palėpės kambariai atrodo daug didesni, o žalumos vaizdas pakelia kambario dvasią.“

Nuotraukos: Robertas Chmieleckis
Ne tik gerai apšviestas, bet ir sveikas bei ekonomiškas namas

Be gražių miegamųjų, didžiulis ir gerai apšviestas vonios kambarys yra viena nuostabiausių namo dalių. Žinoma, projektuojant šiuos namo akcentus buvo atsižvelgta ne tik į estetiką, bet ir į ekonomiškumą bei sveikatą: visi žinome, kaip per drėgna ir pelijanti vieta gali pakenkti mūsų sveikatai, o kadangi namas buvo sukurtas naudoti ilgai, buvo svarstomi tik sprendimai, kurie išliktų veiksmingi ilgus metus. Būtent todėl šiose patalpose sumontuoti VELUX langus, pagaminti iš medžio ir padengti vandeniui atspariu poliuretanu: stakta ir varčia yra monolitas be jokių sandūrų, pro kurias galėtų prasiskverbti vanduo ar vandens garai.

Nuotraukos: Robertas Chmieleckis
Džiaugsmingi ir energingi rytai

VELUX stogo langai vonios kambaryje atlieka kelias funkcijas: padeda vėdinti erdvę ir neleidžia atsirasti pelėsiui. Ir, žinoma, esant natūraliai šviesai, tobulas makiažas ar skutimasis taip pat daug lengviau pasiekiamas. Tačiau namų savininkams labiausiai patinka tai, kad jų ryto pradžia būna energingesnė ir tiesiog linksmesnė, kai jie įšoka į šio ryškaus ir šviesaus vonios kambario dušą. „Tai tarsi maudymasis saulės šviesoje!“ – sako vienas iš namų savininkų. „Jūs tiesiog negalite išeiti iš rytinio dušo be šypsenos veide ir, tiesą sakant, argi tai nėra tinkamas būdas savo dienai pradėti?“

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX vertikalus lango elementas (VFE)
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį

VELUX Išorinės žaliuzės (SSL)
Žr. gaminį