{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Santykio tarp vidaus ir išorės akcentavimas

Šiais laikais didžiąją laiko dalį praleidžiame viduje, tačiau žmogaus kūnui ir protui nėra skirta atsijungti nuo gryno oro, saulės šviesos ir gamtos vaizdo. Taigi jaučiamės ramiausi, sveikiausi ir dėmesingiausi, kai esame susieti su aplinka. Šiuose namuose stiprus ryšys tarp vidaus ir išorės, dėl kurio nuolat keičiasi šviesa, buvo sustiprintas pridėjus didelius vertikalius langus kartu su stoglangiais. Rezultatas – optimalus šviesos pasiskirstymas visose vietose, sukuriantis jaukumo jausmą visame name.

Šviesa iš viršaus susilieja su vertikaliais langais ir suteikia interjerui dinamiškumo. Šviesa iš viršaus leidžia užmegzti glaudesnį ryšį su aplinka ir gerina laiko tėkmės bei bėgančių metų laikų suvokimą, o tai gali padėti jums jausti ryšį su gamta, net jei gyvenate judrioje miesto gatvėje.

Pagrindiniai VELUX stogo langų pranašumai

  1. Susijunkite su gamta: viršutiniame aukšte, net ir namo centre, jaučiamas išorinės aplinkos pojūtis dėl centre esančių viršutinių langų, kurie sukuria erdvesnę ir atviresnę atmosferą.

  2. Šviesa, kuri prasiskverbia: namų savininkams buvo svarbu, kad šviesa, sklindanti pro plokščio stogo langą, namo centre apšviestų laiptinę ir leistų šviesai pasiekti pirmąjį aukštą.

  3. Dinamiška erdvė: savininkai norėjo sukurti erdvę, kurioje interjeras keičiasi kartu su šviesa, skirtingu paros metu ir skirtingais metų laikais.

Marco Baldassa,

architektas

Šiame projekte natūrali šviesa yra esminis elementas: ji sukuria ryšį tarp gyvenamųjų erdvių ir kasdienio gyvenimo, o taip pat tarp aplinkos, metų laikų ir šviesos svyravimų, tokiu būdu sukurdama dinamiškumą ir nuolatinius pokyčius. Pagrindiniai projekto bruožai yra išoriniai langai ir – taip pat svarbu – šviesos šaltiniai ant lubų ir sienų.

Šie namai gerina jūsų nuotaiką savo šviesa nuo aušros iki sutemų

Man šviesa ypatingai svarbi nuo pat ryto, kai atsikeliu: nusprendžiau statyti namą su vertikaliais ir stogo langais specialiai tam, kad pajustume šviesą iki galo. Norėjome, kad mediena kartu su šviesa atliktų pagrindinį vaidmenį: mediena mums suteikia šilumos, o šviesa džiugina“, – sako namų savininkai.

Gražus, šviesos pilnas dialogas

Dviejų aukštų individualus namas su rūsiu, dideliais langais pirmame aukšte ir stogo langais antrame aukšte, leidžiančiais šviesai patekti giliai į gyvenamąsias patalpas. Šviesa šiame projekte yra susijusi su aplinka ir, kai ji keičiasi, daro įtaką jausmui esant patalpoje, o tai yra puikus atsakymas į mūsų vidinį poreikį palaikyti ryšį su nuolat kintančia gamta ir palaikyti cirkadinį ritmą.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Plokščio stogo langai lygiu stiklu
Žr. gaminį
Išgaubto stiklo stoglangiai
Žr. gaminį
Markizė naujos kartos plokščio stogo langams (MSU)
Žr. gaminį