{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Tikrai ypatinga vieta

Šis vasarnamio sklypas Røsnæs mieste, Danijoje, yra įspūdingo Vakarų Zelandijos pakrantės kraštovaizdžio dalis ir pilnas saugomų druskingų pelkių, retų augalų, gyvūnų ir saulėlydžio, kurio nepavargsti stebėti. Bent jau Patrickas ir Stine Blokai ne – nes ši įspūdinga vieta yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jie taip myli savo šventovę.

Langai į dangų

Didžiulės langų dalys, einančios nuo grindų iki lubų, taip pat įleidžia daug dienos šviesos į šeimos gyvenamąją erdvę – o kaip dėl šiaurinių namo dalių? Čia atsiranda VELUX langai plokščiam stogui. Jie kruopščiai išdėstė VELUX langus plokščiam stogui, kad veiktų kaip šviesos šachtos į šiaurę nukreiptoje ir vidinėje namo dalyse ir jie yra labai svarbūs šeimos dienos šviesos poreikiams tenkinti.

„Akivaizdu, kad į šiaurę nukreiptoms namo dalims ir tamsesnėms patalpų vietoms taip pat reikia dienos šviesos, kuri sklinda iš lubų“, – sako Patrickas. „Tai buvo ypatinga sumontavus VELUX langus plokščiam stogui. Kokį poveikį tai turės, matėte vos išpjovus angą plokščio stogo langui svetainėje. Taip susijaudinau, kad nuėjau ir nufilmavau, nes buvo taip šaunu matyti sklindančios dienos šviesos kūgį.“

Šeima

„Naujiesiems stogo langams pasirinkome VELUX ACTIVE ir dabar tuo džiaugiamės. Niekada nereikės jaudintis, kad išvykdami pamiršime juos uždaryti, nes jie tai daro patys, lygiai taip pat, kaip vėdina erdvę, kai karšta vasarą. Mums lengva cirkuliuoti vėsų orą, o dienomis, kai per daug vėjuota, kad lauko durys nebūtų atidarytos, atidarome VELUX langus plokščiam stogui"

Harmonija su kraštovaizdžiu

VELUX langas plokščiam stogui reiškia, kad šeima neturi lempos virš valgomojo stalo. Vietoj to, šviesa sklinda pro VELUX langą plokščiam stogui, pro kurį sklinda dienos šviesa nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Kotedžo interjere dera Patriko ir Stine noras susilieti su gamta. Visos sienos apkaltos beržo apdaila, kuri blyškias pakrantės kraštovaizdžio spalvas įneša į vidų, o interjeras yra paprastas, harmoningas ir patrauklus – didžioji dalis Patriko namų sprendimų. Tačiau tikrosios žvaigždės yra dangus, jūra ir tikrai ypatinga šviesa čia, Røsnæs.

„Mes matome jūros atspindžius ištisus metus, o jausti jūrą pro langus tikrai ypatinga. Galime gulėti lovoje ir klausytis bangų ošimo pro atvirus VELUX langus plokščiam stogui, o šviesa yra neįtikėtina.“

Šeima teigia, kad didžiausi VELUX langų plokščiam stogui pranašumai yra idealus patalpų klimatas, artumas gamtai ir architektūra, deranti su kraštovaizdžiu.

Išmanūs sprendimai ypatingiems iššūkiams

„Galimybė išgirsti ir matyti mus supančią jūrą ir gamtą pro VELUX langus plokščiam stogui suteikė mums ypatingą ryšį su aplinka. Taip pat neįtikėtina, kiek šviesą jie įleidžia visą dieną“, – priduria jie. Ir nors gruntas buvo sudėtingas statybai, jie taip pat iškėlė sau iššūkį, kad nenorėtų, kad vertikalių langų elementai būtų nukreipti į šiaurę. „VELUX sprendimai padėjo mums sėkmingai įgyvendinti projektą.“

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Išgaubto stiklo stoglangiai
Žr. gaminį
Plokščio stogo langai lygiu stiklu
Žr. gaminį
Tamsinančios užuolaidėlės (DSU)
Žr. gaminį