{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Dizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas
Jaukumo jausmas namų eilėje

Namų statyba eilėmis paprastai yra protingas būdas miestiečiams susikurti patogius, jaukius namus, derančius prie kaimynystės. Didžiojoje Britanijoje ši namų eilių tipologija egzistuoja tūkstančiais variantų. Naujoji Floreat Homes gyvenvietė Radbrook Village siūlo keletą tipų netoli Shrewsbury miesto centro.

Radbrook Village elegantiškai įsilieja į aplinką dėl to, kad jį supa parkai, o kiekvieną namą papildo vešlūs sodai, diskretiškos, tradicinės raudonų plytų dangos ir kraiginiai stogai, kuriuos žmonės mėgsta dėl jaukios išvaizdos.

Vieta, kuri prisitaiko prie nuolat kintančių poreikių

Kad išliktų konkurencinga nekilnojamojo turto rinkoje, „Floreat Homes“ turėjo pateikti vis besikeičiančių šeimų poreikius ir naujas bendro gyvenimo formas atitinkančias unikalias koncepcijas.

Name yra trys panašaus dydžio miegamieji, kurių kiekvienas yra apie 12 kvadratinių metrų, todėl jį galima naudoti įvairiai. Vienas yra pirmame aukšte, šalia vonios kambario ir gali būti pakeistas, kad būtų atskiras įėjimas. Svetainė nėra sujungta su jokia kita zona, o tai suteikia daug lankstumo naudojant. Didžiausia namo patalpa – virtuvė, sujungta su valgomojo zona. Skliautinės lubos ir dėl to didelis patalpos aukštis suteikia erdvei draugišką, šviesią išvaizdą, kurios dažnai trūksta didelėms ir ilgoms patalpoms.

Namų eilė Šrousberyje su VELUX langaisDizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas

Dizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas
Lietingo klimato trūkumų sprendimai

Prie pat virtuvės yra praktiška sandėliavimo vieta: VELUX stogo langai buvo geriausias sprendimas optimaliai natūraliai apšviesti ten, kur to labiausiai reikia. Stogo langai ypač tinka lietingam klimatui, nes suteikia bent dvigubai daugiau šviesos nei vertikalūs tokio pat dydžio langai. Be to, jie gali vėdinti visą patalpą.

Racionalus išdėstymas turi keletą kitų prabangių savybių. Vonios kambaryje įrengtas VELUX stogo langas ir šviesa užlieti laiptai suteikia galimybę namą pajusti kaip didesnį ir erdvesnį. Faktai patvirtina išvaizdą: strateginis langų išdėstymas leidžia optimaliai keisti orą namuose, todėl namuose aplinka yra ne tik jauki, bet ir sveika.

Dizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas
Nepaprasta erdvė, užlieta šviesos

Kiekvienas pirmo aukšto kvadratinis metras yra optimaliai panaudotas ir suteikia maksimalų lankstumą.
Stogo langas virš laiptų apšviečia patį namo centrą – vietą, kurioje dažniausiai trūksta dienos šviesos. Kompaktiškame pirmame aukšte yra ne kas kita, kaip tik tai, kas būtina – du miegamieji ir vonios kambarys.

Vis dėlto, tai toli gražu nėra vidutinė aplinka dėl šviesaus, erdvaus ir šiuolaikiško vonios kambario, kuris, kaip ir visi namai, yra paprastas ir išmanus, tačiau jausmas toks, kad yra viskas, ko reikia, kad jaustumėtės tarsi namai būtų jūsų rūmai.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX nuotolinio valdymo stogo langas GGU
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį

VELUX Išorinės žaliuzės (SSL)
Žr. gaminį