{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Šeimos namai, kurių norisi

Šiuolaikinių statytojų misija yra sukurti lanksčius planus, pagal kuriuos būtų galima lengvai statyti, tačiau pritaikyti prie kiekvieno namo savininko unikalių poreikių.

Šiuolaikiniam šeimos gyvenimui tinkančius idealiai, „Country Homes“ vystytojai siūlo atskirus ir sublokuotus dviejų, trijų ir keturių miegamųjų namus, kurių kiekvienas yra nuostabiai erdvus ir pasižymi naujausiomis būtinomis savybėmis.

Šviesos užlietas namas

Ši jauki, bet šviesi vieta puikiai tinka Dunhams'ams. Namuose puikiai dera erdvė ir praktiškumas šiuolaikiniam šeimos gyvenimo būdui, sukuriant pakankamą erdvę pabūti kartu, tuo pačiu suteikiant kampelių kiekvienam praleisti laiką vienam.

Šviesa užlieja šiuolaikinę Dunhamų atviro plano virtuvę / valgomąjį iš VELUX stogo langų ir prancūziškų durų, maksimaliai padidinant dienos šviesos ir gryno oro srautus. Taip darbas virtuvėje tampa lengvesnis ir sveikesnis, o šeima susijungia su gamta per besikeičiančią dienos šviesą ir virš pietų stalo praplaukiančius debesis.

„Countryside Homes“ miegamasis su VELUX stogo langais
Žadina saulės spinduliai

Antrame aukšte yra trys nemaži miegamieji ir šeimos vonios kambarys su atskira dušo kabina, o trečiame aukšte rasite pagrindinį miegamąjį su nuostabiu VELUX stogo lango sprendimu.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX nevarstomi papildomi langai
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį

Tamsinančios markizės (SSS)
Žr. gaminį