{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Šiuolaikiniai ryšiai su praeitimi

Visi savo širdyse saugome saldžius prisiminimus apie vaikystės namus, todėl natūralu, kad šie jaunieji tėvai norėjo susikurti šeimos lizdelį, kuris suteiktų ne mažiau saldžių prisiminimų ir jų vaikams. Seni daiktai su istorija, kaip iš močiutės paveldėtas suolas, kartu su moderniomis, energiją taupančiomis ir kokybiškomis statybinėmis medžiagomis sukūrė šviesią, modernią, tačiau vis dar jaukią vietą, kurios būtent tai jaunai šeimai ir reikėjo. Porą metų praleidę tėvų palėpėje, jie svajojo apie savo lizdelį ir vieną dieną nusprendė jo ieškoti: ramiame Prešovo kaime susikūrė savo ramybės salą ir su mažuoju sūnumi apsigyveno pirmajame šeimos name.

Vaikų ateities planavimas

Jauna pora neabejotinai kūrėsi ilgam, planavo ten gyventi ateinančius dešimtmečius ir auginti sūnų šiuose šviesiuose namuose. Dabar pastatas atspindi norą turėti ramius ir jaukius namus, kuriuose kurti prisiminimus taip pat lengva ir natūralu, kaip į kambarius įsileisti ryto saulę. Tačiau kol ši šeima gyvena šia akimirka ir stengiasi džiaugtis kiekvienu brangiu momentu, kai namuose yra mažas vaikas, jie galvoja ir apie ateitį. Kaip ir visi tėvai, jie nori užtikrinti, kad jų vaikas ir suaugęs galėtų džiaugtis gamtos dovanomis. Energijos naudojimo efektyvumas buvo didelis dalykas, todėl jie investavo į kokybiškas medžiagas. Šiuo atžvilgiu jie negailėjo išlaidų. Stengėsi parinkti kokybiškus fasado ir stogo langus, pasižyminčius geromis termoizoliacinėmis savybėmis. Namas turi pakankamai storą šilumos izoliaciją, o vandeniui šildyti panaudotos saulės baterijos.

Šiai jaunai šeimai būtina turėti daug šviesos.

Mėgaukitės daugeliu dienos šviesos teikiamų pranašumų

Saulės energija naudojama ne tik įrengus saulės baterijas, ji taip pat vaidina svarbų vaidmenį kuriant šiltus, šviesius kambarius. Tyrimai rodo, kad natūrali šviesa daro didelę įtaką ne tik mūsų nuotaikai ir energijos lygiui, bet ir padeda vaikams susikaupti, susikoncentruoti ir mokytis, todėl šviesūs namai šeimai buvo labai svarbūs. Jie ieškojo kitų variantų, ne tik fasado ir stogo langų: VELUX šviesos tuneliai per stogą perneša dienos šviesą į koridorių ir tuo pačiu suteikia šeimos namui unikalią ypatybę. „Galimybė apšviesti koridorių dienos šviesa man patiko. Net kai debesuota, dienos šviesos turime daug ir nereikia naudoti lempų. Giedrą naktį mėnuliui šviečiant taip pat nereikia koridoriuje įjungti šviesos“, – pasakoja namo šeimininkas.

Vieta šeimai auginti

Namų šiluma nenuginčijama ir ne tik dėl to, kad ši miela šeima savo meile ir rūpesčiu užpildo erdvę: po tamsiomis čerpėmis paslėpta grindų šildymo įranga, ir priežiūros nereikalaujantys balti VELUX stogo langai su poliuretano apsaugine danga ir medine šerdimi teikia gryną orą, daug dienos šviesos, puikią izoliaciją ir saulės šilumą, kai pora to nori – kai to nenori, jie tiesiog naudoja užuolaidėles, kad užblokuotų į namus patenkančią šviesą ir kaitrą. Jų gerą investiciją patvirtino žiemos šildymo kaštai, kurie buvo daugiau nei priimtini. „Ką tik persikėlėme gyventi, bet atrodo, kad čia visada buvome. O dėl medžiagų kokybės ir namo energetinio efektyvumo esame įsitikinę, kad čia gyvensime daug metų, kurdami gražiausius prisiminimus“ – pasakoja jaunoji pora. „Tai puiki vieta šeimai auginti, ir mes negalime būti čia laimingesni“.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX stogo langas (GGL)
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį
VELUX standūs tuneliai (TWR)
Žr. gaminį