Apie ką reikia pagalvoti planuojant stogo langus savo namuose?

1. Langų padėtis gali turėti įtakos patalpų apšvietimui

Namų dienos šviesos sąlygas galima pagerinti pasitelkus stogo langų skaičių ir jų padėtį. Esant panašioms sąlygoms, stogo langai įleidžia bent du kartus daugiau šviesos nei tokio pat dydžio vertikalieji langai. Įrodyta, kad stogo langai ne tik suteikia daugiau dienos šviesos, bet ir užtikrina geresnį sienų apšviestumą bei sumažina akinančio spindėjimo riziką.

Langai, jų išdėstymas ir kombinacija turės įtakos dienos šviesos paskirstymui ir vaizdui į lauką. Skirtinguose kambariuose langus galima įrengti skirtinguose aukščiuose, nes jie gali būti atidaromi rankiniu arba nuotoliniu būdu. Priklausomai nuo stogo langų išdėstymo ir stogo nuolydžio, galima rinktis stogo langus su vyriais viršutinėje dalyje arba ašinio varstymo stogo langus.

2. Skirtinguose kambariuose langų medžiagos gali būti skirtingos

Stogo lango rėmo medžiaga yra ypač svarbus aspektas tokiose patalpose, kaip vonios kambarys ir virtuvė, kur langams gali pakenkti didesnė drėgmė ir temperatūros svyravimai. Šioms patalpoms rekomenduojama rinktis poliuretaną, kuris yra mažiau jautrus drėgmei

3. Šiluminis komfortas

Ar žinojai, kad tinkamai išdėsčius stogo langus galima užtikrinti šiluminį komfortą visais keturiais metų laikais ir netgi gyventi be oro kondicionavimo sistemos? Žiemą, pašvietus saulei, naudokis jos nemokama energija ir šiluma, o vasarą pasirūpink vėsiais kambariais sumaniai naudodamas (-a) užuolaidėles ir žaliuzes. Taip namuose jausiesi gerai ir sutaupysi daug energijos.

4. Atsinaujinančioji energija tavo namams

Stogo langų išdėstymas turi būti pritaikytas prie stogo formos. Naudojant įvairius sprendimus ir stogo langų kombinacijas, jį galima lengvai suderinti su fotovoltinių plokščių išdėstymu ir gaminti atsinaujinančią energiją savo namams neprarandant gyvenimo kokybės.

Kokių tipų stogo langai tau labiausiai tinka?

Yra daugybė sprendimų, kurie tinka kiekvienam stogui ir patalpai, ir gali paversti tavo naujus namus svajonių namais. Sužinok, kokio tipo stogo langai tau labiausiai tinka.

Savo naujus stoglangius išnaudok kuo geriau

Su dviejų ar daugiau stogo langų kombinacija galima sukurti erdvius kambarius su didesniu šviesos kiekiu ir puikiais vaizdais!

Su VELUX stogo balkonu atrask naujų potyrių ir erdvių savo naujuosiuose namuose.

Nuo aukšto dangaus iki gyvybės kupinų gatvių. Naudodamas (-a) VELUX L formos langų komplektus matysi viską.

Naudojant VELUX stogo terasos langą, svetainė ir terasa susilieja į vieną gražią erdvę.