{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Mansarda šeimai

Bärbel Stolz ir jos vyras Sebastianas savo keturių asmenų šeimai ieškojo didesnio buto. Kai pasitaikė galimybė įsigyti neįrengtą mansardą XIX amžiaus daugiabutyje vienoje iš Helmholtzplatz šoninių gatvelių, jie nė kiek nedvejojo. Jie pasinaudojo unikalia galimybe savo unikaliai šeimai sukurti išskirtinius namus, taigi grafičiais išpaišytos sienos buvo greitai paverstos šeimos namais. VELUX langai puikiai tiko šiai unikaliai paskirčiai tiek architektūriniu, tiek meniniu požiūriu.

Pagrindiniai VELUX stogo langų pranašumai

Sumontavus langus visi kampeliai prisipildė šviesos: visuose flygelio ir galinės pastato dalies kambariuose įrengti dideli VELUX apšvietimo sprendimai arba stogo langai.

Langų kokybė buvo svarbi problema, nes vasarą palėpės dažnai pernelyg įkaista, o šaltesniais mėnesiais jas sunku prišildyti. VELUX siūlo puikiu energijos balansu pasižyminčius langus, kurie optimizuoja zonos po stogu mikroklimatą. Puiki stogo ir stogo langų šilumos izoliacija ne tik sumažina šilumos nuostolius žiemą, bet ir mansardai neleidžia pernelyg įkaisti vasarą.

Architektas Schrögeris nenorėjo naudoti centrinės mechaninės vėdinimo sistemos, kuri daugelyje statinių dabar yra standartinis sprendimas: „Įrengus tokią sistemą būtų sumažėjęs vertingas gyvenamasis plotas, taip pat jai reikia daug priežiūros“, – aiškina jis. Kartu su Stolzų šeima jis nusprendė naudoti decentralizuotąjį vėdinimą su langų ventiliatoriais. Nesudėtinga alternatyva, VELUX subalansuotasis vėdinimas, buvo optimalus sveikos gyvenamosios erdvės sprendimas, kurį pasirinkusi šeima savo naujuose namuose sutaupė vietos.

Daug šviesos ir erdvės

Bärbel ir Sebastianas norėjo mansardos, kurioje būtų daug erdvės ir šviesos. Tam puikiai tiko VELUX stogo langai šlaitiniams ir plokštiems stogams. Pro elegantiška apatine rankena valdomus VELUX stogo langus su vyriais viršutinėje dalyje atsiveria visas panoraminis vaizdas ir jie maksimaliai padidina natūralios dienos šviesos kiekį.
Plokščiam stogui skirtų langų eilė leidžia šviesai prasiskverbti skirtingomis kryptimis ir subalansuoja regėjimo lauką. Gražaus dizaino VELUX langas plokščiam stogui namuose sukuria dienos šviesos magiją. Dėl unikalios konstrukcijos, siaurų rėmų ir nematomos varčios į vidų patenka maksimalus dienos šviesos kiekis, net ir sumontavus užuolaidėles. Langas su lygaus stiklo paviršiumi turi 1 arba 2 kamerų stiklo paketą, todėl pasižymi puikiu energiniu naudingumu ir sumažina lietaus, krušos ar transporto eismo keliamą triukšmą.

„VELUX Quattro“ yra įspūdingas dviejų stogo langų derinys, papildytas dviem praplečiamais langais, kurie išplečia ir transformuoja bet kurią patalpą. Pro langus atsiveria nuostabus dangaus ir aplinkos vaizdas. Fiksuotoji apatinė langų dalis užtikrina saugumą, ypač vaikų kambariuose.

Marcusas Schrögeris

„Urbansky Architekten“

Koridoriai butuose dažnai pamirštami ir yra gana tamsūs, tačiau pro langus plokščiam stogui sklindant dienos šviesai ilgas koridorius tapo papildomu kambariu.

Koridorius buvo pertvarkytas į gyvenamąją erdvę

Koridorius yra pakankamai didelis ir šviesus, todėl jame telpa piešimo ir meistravimo stalas, kurį naudoja abu vaikai. Jauki lova prieškambaryje tiesiai po didžiausiu stogo langu tapo populiaria susitikimų vieta. „Čia su vaikais susiglaudę sėdime, jie kartu žaidžia, jiems skaitome knygas. Šiame plokščio stogo lange yra elektros variklis, todėl jį galima patogiai atidaryti nuotoliniu pulteliu“, – pasakoja būsto savininkas.

Rekomenduojami VELUX gaminiai

VELUX stogo langai (GGU)
Žr. gaminį
VELUX nevarstomi papildomi langai
Žr. gaminį

Tamsinančios markizės (SSS)
Žr. gaminį