{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Daug darbo

Ieškodami tinkamos vietos savo šeimai, kai kurie žmonės leidžiasi į kompromisus. Kiti aiškiai susidėlioja savo prioritetus ir nebijo imtis darbo, kad sukurtų tobulus namus sau ir savo artimiesiems. Matthiasas ir Viviana Försteriai žinojo, kad savo šeimai nori šiuolaikiškų, meniškai suprojektuotų ir saulės spindulių pilnų namų su kiemu, kuriame vaikai galėtų žaisti, o suaugusieji – atsipalaiduoti. Deja, gyvenamųjų būstų su sodu Hamburge yra mažai. Tad kai ši projektuotojo ir komunikacijų dizainerės pora tokį būstą susirado, jie nepabūgo kibti į darbą. Jie suprato, kad turi galimybę susikurti savo svajonių namus ir šios progos nepraleido!

Kelis mėnesius gyventi statybvietėje buvo verta 

Šį pasenusį statinį paversti naujais, šiuolaikiškais namais nebuvo lengva: gyvenome name, kuriame vyko statybos darbai, ir tuo pat metu teko rūpintis kasdieniu šeimos gyvenimu, tačiau galiausiai visus sunkumus pavyko įveikti. Pora tiksliai žinojo, ko nori ir kaip savo norus įgyvendinti. Kurdami jaukią ir šiuolaikišką gyvenamąją aplinką jie panaudojo daug naujų stogo ir fasado langų, kurie turėjo lemiamos reikšmės: jie namui suteikė lengvumo bei erdvumo. Šitaip namas atsikratė pasenusios išvaizdos.

Pora planavo, kad namuose bus daug dienos šviesos. Du dideli elektriniai stogo langai vienas priešais kitą apšviečia ne tik viršutinį koridorių ir laiptus, bet ir pirmajame aukšte esantį prieškambarį. „Norėjome, kad visame koridoriaus plotyje būtų kuo daugiau šviesos, – apie VELUX varstomuosius langus pasakoja Matthiasas Försteris (namo savininkas), – todėl dieną apšvietimo praktiškai niekada neįjungiame.“

VELUX stogo langų teikiami natūralaus vėdinimo ir dienos šviesos pranašumai

Stogo langai taip pat padeda užtikrinti natūralų vėdinimą, o tai šiai šeimai su mažais vaikais taip pat buvo prioritetas, nes jiems buvo svarbu, kad namai ne tik gražiai atrodytų nuotraukose, bet juose taip pat būtų sveika ir saugu gyventi. „Ypač vonios kambaryje labai malonu, kai nusiprausus po dušu drėgną orą galima greitai ir lengvai išleisti pro stogo langą“, – aiškina Viviana Förster (namo savininkė). Be to, Försteriai vėdinimui panaudoja vadinamąjį kamino efektą, kuris yra efektyviausias natūralios ventiliacijos būdas.

Langai taip pat sukuria gražią erdvę aktyviems poros berniukų žaidimams. Du skirtingame aukštyje įrengti VELUX stogo langai atveria vaizdą į pietus, todėl šešiametis Mateo ir jo mažasis broliukas gali dienos šviesoje smagiai leisti laiką, o vėliau atlikti namų darbus. 

"Šešis mėnesius gyventi šalia vykdomų statybos darbų tikrai buvo verta. Tiksliai žinojome, ko norime, ir savo sumanymą žingsnis po žingsnio įgyvendinome."
- Viviana ir Matthiasas Försteriai, namo savininkai
Erdvi mansarda

Meno pripildyti modernūs namai – tai ne tik puiki vieta vaikams augti ir svečiams nustebinti, bet ir kokybiška aplinka porai pailsėti, atgauti jėgas ir mėgautis kartu praleistu laiku. Palėpėje, savo miegamajame, pora susiprojektavo lovą su palapinės formos mediniu stogu. Pro VELUX stogo langus daug natūralios šviesos patenka į pagrindinį miegamąjį ir šeimos vonios kambarį. Dėl natūralios šviesos gausos, baltų sienų ir ryškių akcentų šie namai yra ideali aplinka meno kūriniams ir tobulam šeimos gyvenimui po saulės spinduliuose besimaudančiu stogu.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Elektra valdomi stogo langai
Žr. gaminį
VELUX stogo langas (GPU)
Žr. gaminį

Tamsinančios markizės (SSS)
Žr. gaminį