{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Dulkinas vienaaukštis pastatas virto moderniu ir prabangiu namu

Šis šiek tiek pasenęs vienaaukštis namas netoli Diuseldorfo su langais nuo grindų iki lubų patraukė Listmannų šeimos dėmesį. Jie žinojo, kad statinys matė geresnių dienų, tačiau buvo įsitikinę, kad pavyks jį paversti šiandienos poreikius atitinkančia vieta. Trumpai tariant, jie namą nusipirko ir visiškai perplanavo. Tai buvo ambicingas ir drąsus žingsnis, bet jie turėjo planą. Jų tikslas buvo atgaivinti po dulkių sluoksniu slypintį išorės žavesį ir jį praturtinti vidinėmis atvirojo plano erdvėmis. Žvelgiant į rezultatus, jiems savo tikslus tikrai pavyko pasiekti.

Sėkminga renovacija

Klasikinį stilių papildo modernių langų plokštumos ir VELUX langai plokščiam stogui, kurie net ir atokiausias namo vietas pripildo natūralios šviesos ir gryno oro. Gražaus dizaino VELUX langai plokščiam stogui namuose sukuria dienos šviesos magiją. Dėl siauro rėmo ir paslėptos varčios užtikrinamas maksimalus dienos šviesos kiekis, net ir sumontavus užuolaidėles. Langas su lygaus stiklo paviršiumi turi 1 arba 2 kamerų stiklo paketą, todėl pasižymi puikiu energiniu naudingumu ir sumažina lietaus ir transporto eismo keliamą triukšmą. Dėl to anksčiau buvęs ankštas pastatas įgauna visiškai naują, atvirą ir šviesos pripildytą struktūrą. Tai taip pat atitinka šeimos norą turėti lanksčią gyvenamąją erdvę kelioms kartoms.

Pagrindiniai VELUX stogo langų pranašumai

Klasikinį stilių papildo modernių langų plokštumos ir VELUX langai plokščiam stogui, kurie net ir atokiausias namo vietas pripildo natūralios šviesos ir gryno oro. Šitaip sukuriama jauki atmosfera, išryškinanti klasikinius pastato elementus ir sukurianti šiuolaikišką, sveiką ir saulės spindulių kupiną gyvenamąją erdvę. Dabar vienaaukštis namas labiau primena modernią vilą su plačiomis erdvėmis ir įdomia architektūra, kurią išryškina langai.

Carola Schober-Listmann,

architektas

Tokio masto renovacija ir priestato statyba nedaug skiriasi nuo naujos statybos. Išsaugojome daug seno pastato elementų ir pridėjome visiškai naujų, kurie mūsų namams suteikia ypatingo žavesio.

Erdvūs, šviesūs kambariai

Pagrindinis elementas kuriant mielą gyvenamąja erdvę buvo įleisti šviesos į uždaresnes pastato dalis, ir taip pat pašviesinti svarbiausias gyvenamąsias erdves. Pavyzdžiui, vaikų ir tėvų vonios kambariuose, laiptinėje ir baseino priestate įrengti VELUX langai plokščiam stogui, kurie užtikrina natūralų pastato apšvietimą ir vėdinimą. Nors uždaroje vonioje nėra durų, dėl dviejų VELUX langų plokščiam stogui šioje patalpoje vis tiek gausu gaivaus oro ir natūralios šviesos, todėl šios šeimos namai yra sveikesni ir saugesni.

„Žinojome, kad norime erdvės, kurioje tradicijos susipintų su šiuolaikiniais standartais, ir jaučiu, kad būtent tai ir turime. Vos tik dienos šviesa apšvietė erdvę, šis senokas namas tiesiog nušvito! Nuo tos akimirkos nebeliko jokių abejonių: pirkti ir renovuoti šį seną namą buvo teisingas sprendimas“, – sako namo savininkas.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Plokščio stogo langai lygiu stiklu
Žr. gaminį
Išgaubto stiklo stoglangiai
Žr. gaminį
Markizė naujos kartos plokščio stogo langams (MSU)
Žr. gaminį