{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Projekto tikslas – daugiau erdvės ir dienos šviesos

Nenaudojamą mansardą paversti šilta, jaukia erdve darbui namuose ir treniruotėms. Toks buvo pradinis Jean-Christophe planas. Dienos šviesa buvo sąrašo viršuje. Savininkas planavo renovuoti visą namą ir mansardoje įrengti kambarių, kurie tiktų pastaraisiais metais norma tapusiam darbo pobūdžiui. Šioje atskiroje ir kartu gerai apšviestoje namų dalyje lengva susikaupti namuose dirbant nuotoliniu būdu, o saulės spinduliai suteikia energijos mankštinant raumenis. Šiuo projektu buvo siekiama dviejų tikslų: padidinti namo gyvenamąją erdvę ir pagerinti jo energijos vartojimo efektyvumą, kartu patenkinant didelį dienos šviesos poreikį. Jie taip pat daug dėmesio skyrė dienos šviesos krypčiai.

Kokybė ir patikimumas

Namo savininkas buvo pasiryžęs sukurti erdvę, kuri atlaikytų laiko išbandymą ir daugeliui metų taptų naudinga namų zona. „Pasirinkome VELUX gaminius dėl itin plataus jų asortimento, kuris viršijo mūsų lūkesčius dienos šviesos atžvilgiu. Be to, VELUX prekių ženklas reiškia garantuotą stogo renovacijos kokybę ir patikimumą“, – sako namo savininkas Jean-Christophe. VELUX stogo langas yra puikus sprendimas, kai reikia įleisti papildomos dienos šviesos ir gryno oro į mažus kambarius, laiptines ir vonios kambarius. Jis nuostabiai pakeitė ir šios mansardos erdvę. Be to, palyginti su dauguma kitų stogo langų, juos galima montuoti žemiau, todėl atsiveria platesnis vaizdas.

Pagrindiniai VELUX stogo langų pranašumai

Sumontavus stogo langus pokyčiai buvo matomi iškart, todėl namo savininkas žinojo, kad gaus tai, ko nori: „Dėl VELUX sprendimų kambarys pilnas šviesos ir galime mėgautis vaizdu į sodą. Stogo langai suteikia dienos šviesos ir komforto“, – sako Jean-Christophe.

Sarlas Leveque

„Leveque Entreprise“

Iššūkis buvo įleisti natūralios dienos šviesos į kambarį, kuriame anksčiau nebuvo angų. Savininkai norėjo patogios erdvės, nes čia planavo įkurti biurą, taip pat jiems reikėjo vietos mankštintis. Buvo akivaizdu, kad teks įrengti papildomą langą. Visada maloniau žiūrėti į lauką, o ne į sieną.

Naujas kambarys

„Buvau labai patenkintas ir nustebintas – rezultatai buvo netgi geresni, nei tikėjausi. Dėl VELUX sprendimų kambarys pilnas šviesos ir galime mėgautis vaizdu į sodą“, – sako Jean-Christophe, kuris dabar džiaugiasi papildoma erdve savo namuose. Pro stogo langus gražus vaizdas atsiveria taip pat ir iš mansardos, todėl kambariai dar atviresni ir erdvesni. Tai sukuria ryšį su supančia aplinka, sulieja namus su gamta, taigi mansardoje gali pasisemti tiek energijos, tiek ramybės.

"Buvau labai patenkintas ir nustebintas"
- Jean-Christophe, namo savininkas
Norėjo šviesaus ir erdvaus kambario

„Pradėjome nuo mansardos erdvės, kurioje nebuvo langų. Klientas norėjo šviesaus ir erdvaus kambario, kuriame galėtų susidėti treniruoklius ir įrengti namų biurą. VELUX gaminiai suteikė daug dienos šviesos, taip pat leido sukurti papildomos naudingos erdvės. Gali mėgautis gražiu vaizdu į išorę net sėdėdamas ant grindų“, – sako Sarlas Leveque iš „Leveque Entreprise“.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX nevarstomi papildomi langai
Žr. gaminį
VELUX Tamsinančios ritininės užuolaidėlės (DKL)
Žr. gaminį

Tamsinančios markizės (SSS)
Žr. gaminį