{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Prieš pertvarkymą patalpos buvo tamsios ir retai naudojamos

Vargu ar daug būtų atsiradę tokių, kurie į šį tamsų ir nejaukų butą būtų norėję užsukti antrą kartą. Laimei, Luigi Sala įžvelgė galimybę ten, kur kiti jos nepastebėjo. Jis įsivaizdavo šviesią, atvirą erdvę ir buvo tikras, kad ją pripildžius dienos šviesos viskas pasikeis. Jam nusipirkus butą, įvyko pakeitimų. Viršutinio aukšto butas Milano centre buvo padalintas į mažas ir sudėtingas zonas su tamsiais, nejaukiais kambariais. Iš viršaus sklindanti šviesa šioms erdvėms įkvėpė gyvybės, pagerino jų funkcionalumą ir estetinę išvaizdą. Koridorius, kuriuo anksčiau buvo naudojamasi tik norint patekti į kitas patalpas, dabar tapo namų centru, todėl butas pasikeitė neatpažįstamai.

Pagrindiniai VELUX stogo langų pranašumai

Įleidus šviesos namai tapo funkcionalesni ir tuo pačiu įdomesni: nuolat kintanti natūrali šviesa erdvėms suteikė išskirtinumo, individualumo ir šilumos. Saulės energija valdomos išorinės žaliuzės taip pat užtikrina privatumą ir apsaugo nuo pernelyg intensyvių saulės spindulių: išorinės žaliuzės, valdomos saulės energija, blokuoja 100 % šviesos, 95 % sumažina į vidų patekančios šilumos kiekį ir sumažina triukšmą – vienas sprendimas užtikrina visišką apsaugą nuo bet kokių oro veiksnių bet kuriuo metų laiku.

Dėl šviesos, kuri prasiskverbia į kiekvieną kampelį, kambariai dabar yra erdvesni ir patogesni, todėl visas namas gali kvėpuoti.

Įrengus langus atsirado daugiau erdvės viršuje, ypač laiptinėje, taigi erdvė, kuri anksčiau turėjo tik funkcinę reikšmę, tapo jaukesnė.

Kambariai atrodo didesni ir jaukesni

Prieš pradedant pertvarkymo darbus butas buvo labai tamsus. Dėl kartu su VELUX pasirinktų renovacijos ir apšvietimo sprendimų patalpos tapo erdvesnės, atrodo didesnės ir jaukesnės. Dabar dieną ir naktį nuolat besikeičianti šviesa sukuria ypatingą atmosferą. Tai pavyko pasiekti stoge sumontavus lengvai valdomus langus. Saulės energija valdomi ir VELUX elektriniai stogo langai idealiai tinka sunkiai pasiekiamoms vietoms, kaip antai skliautinėms luboms. Šiuos naujoviškos sistemos nuotoliniu būdu valdomus langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes atidaryti ir uždaryti galima vos vienu mygtuko palietimu. Naudodamiesi sieniniu jungikliu lengviau ir greičiau valdysite kiekvieną langą. Puikus pasirinkimas nepasiekiamoms vietoms, nes suteikia galimybę įleisti gaivaus oro ir užtikrinti geresnį patalpų mikroklimatą.

Erika Galdi,

architektas

Natūrali šviesa ne tik pagerino renovuojamo buto kokybę, bet ir jį tarsi praplėtė: išsamus apšvietimo dizainas suteikė šioms savitoms erdvėms gyvybės ir jas leido pritaikyti pagal savininko skonį.

Per renovaciją pagrindinį vaidmenį atliko natūrali šviesa

Ieškodami tobulo būsto daugelis apeina tamsias ir niūrias erdves. Tai suprantama, nes gyventi tokiuose namuose niekas nenorėtų. Tačiau susiklosčius tinkamoms aplinkybėms ir pasitelkus vaizduotę galima susikurti namus, apie kuriuos dauguma žmonių net nedrįsta svajoti. Luigi įžvelgė galimybę ir priėmė pasiūlymą įsigyti būstą, kuris niekam nebuvo patrauklus. Dabar jis yra laimingas gražaus, saulės spindulių nutvieksto buto puikioje vietoje savininkas. Dėl pertvarkymo buto vertė padidėjo tiek, kad jis pats dabar jo negalėtų įpirkti. „Šiuos namus įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio ir iškart nusipirkau. Per renovaciją pagrindinį vaidmenį atliko natūrali šviesa: dabar atrodo, tarsi gyventume viloje, o ne bute Milano centre, apsupti kitų pastatų“, – sako būsto savininkas Luigi Sala.

"Ypatinga šviesa į vidų patenka tiek dieną, tiek naktį"
- Luigi Sala, būsto savininkas
Svarbiausia problema, kurią reikėjo išspręsti, buvo šviesa

Luigi namai yra puikus pavyzdys, kokia svarbi šviesa: kai ji pateko į vidų, viskas pasikeitė. Sumontavus langus atsirado daugiau erdvės viršuje, o natūrali šviesa laiptinei ir kitoms vietoms, kurios iš esmės nebuvo naudojamos, suteikė savitumo ir pavertė jas ryškiu komunikacijos elementu.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Elektra valdomi stogo langai
Žr. gaminį
Permatoma ritininė užuolaidėlė (RFL)
Žr. gaminį

VELUX Išorinės žaliuzės (SSL)
Žr. gaminį