{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Seno namo pavertimas šviesiais, šiuolaikiškais senelių namais

Būsto tendencijos keičiasi, o tai, kas buvo labai mėgstama prieš 50 metų, gali neatitikti šių dienų standartų. Tačiau tinkamai pažvelgus ir tinkamai patobulinus, šiuos istorijos prisiminimus galima išsaugoti ir prikelti naujam gyvenimui.
Tamsus vieno aukšto vasarnamis Šlėzvige-Holšteine buvo pastatytas 1974 m. ir jame, daugiau nei 40 metų, iki savo mirties, gyveno jį pastatęs architektas.

Po visų šių tamsios erdvės metų, į šiuos namus persikėlė šviesą mylinti šeima ir jų keturkojis augintinis Bruno, jie visiškai atnaujino ir modernizavo nuosavybę. Namų savininkai nepaliko nieko iš tamsių 70-ųjų. Pašalinus kai kurias sienas ir sumontavus naujus VELUX langus plokščiam stogui, buvęs iš dalies sukrypęs ir tamsus vasarnamis pavirto šviesia gyvenamąja erdve.

5
Langų skaičius

Metamorfozė į modernumą

Hermannų misija pertvarkyti erdvę nebuvo be iššūkių. Namas nebuvo baisiai prastos būklės ir per tuos metus buvo atlikta keletas renovacijų: metamorfozė į modernumą prasidėjo dar 1990-aisiais, kai plokščias namo stogas gavo naują stogo dangą ir kartu tris stoglangių kupolus. 2018 m. renovacijos metu jie buvo pakeisti į VELUX langus plokščiam stogui, o papildomas dar sumontuotas vonios kambaryje ir svetainėje/valgomajame.

VELUX stogo langų pranašumai

  1. Daugiau gyvenimo kokybės: papildomas langas plokščiame stoge suteikia valgomojo zonai dar daugiau šviesos ir padaro erdvę įmantresnę. „Jei pavalgę atsilošite ir atsipalaiduosite, taip pat galėsite mėgautis nekliudomu dangaus reginiu“, – entuziastingai aiškina Thomas Hermannas.

  2. Efektyvi ventiliacija: kadangi vienas iš dviejų langų plokščiam stogui vonioje gali būti atidaromas elektra, drėgmę galima greitai ir labai efektyviai išvėdinti – net kai šeimos nėra namuose.

  3. Optimalus patalpų klimatas: vasarnamio patalpų klimatas išlieka malonus net vasarą, nes visuose penkiuose plokščio stogo languose įrengtos nuo karščio apsaugančios markizės: dėl permatomo tinklinio audinio patalpoje vis dar pakanka šviesos.
Šiuolaikiško gyvenimo charakteris su daug šviesos

Ne tik Bruno patenkintas savo naujuoju vienaaukščiu namu. Hermannai taip pat laukia ateities stebuklingai pakeistame 70-ųjų vasarnamyje. „Nuo pat pradžių turėjome tikslių idėjų, kaip norime suprojektuoti pokyčius. Nepaisant to, įspūdinga pamatyti rezultatą realybėje. Galėsime tuo džiaugtis dar daug metų“, – sako Kerstin Hermann.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Plokščio stogo langai lygiu stiklu
Žr. gaminį
Išgaubto stiklo stoglangiai
Žr. gaminį
Markizė naujos kartos plokščio stogo langams (MSU)
Žr. gaminį