{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Kai buvo pradėtas rengti renovacijos projektas, vienintelis šio pastato Slovėnijoje privalumas buvo gera vieta. Išnaudoti aplinkos teikiamus pranašumus reikėjo, tačiau savininkai taip pat norėjo, kad palėpė atrodytų šiuolaikiškai, o ne kaip tradicinis vasarnamis.

Langai plokščiam stogui suteikia daugiau erdvės

„Didžiuliai langai buvo būtini norint sukurti naują vaizdą ir atverti erdvę, – sako architektas. – Langai lubose suteikė papildomą netikėtumo elementą, kurį norėjau išgauti. Norėjau dar labiau išplėsti erdvę, o tam labai tiko įvairiais kampais sklindanti saulės šviesa. Šitaip išties jautiesi, tarsi dieną leistum paplūdimyje, kur slenkant valandoms saulė keliauja dangaus skliautu. VELUX siūlo visą langų plokščiam stogui asortimentą bet kokiam projektui – nuo ​​naujoviškų langų su išgaubto stiklo paviršiumi ir langų lygiu stiklu paviršiumi, iki tradicinių langų su kupolais, todėl buvo labai lengva rasti šiam pastatui tinkamiausią variantą.“

Pagrindiniai VELUX stogo langų pranašumai

VELUX langai su lygaus stiklo paviršiumi yra mūsų naujos kartos stogo langai. Jų dailus dizainas namuose sukuria dienos šviesos magiją. Dėl unikalios konstrukcijos, siaurų rėmų ir nematomos varčios į vidų patenka maksimalus dienos šviesos kiekis, net ir sumontavus užuolaidėles. Langas su lygaus stiklo paviršiumi turi 1 arba 2 kamerų stiklo paketą, todėl pasižymi puikiu energiniu naudingumu ir sumažina lietaus, krušos ar transporto eismo keliamą triukšmą.

Šiuose namuose panaudotos minkštos medžiagos sukuria kontrastą su gaiviu oru, plūstančiu nuo šalia stūksančių kalnų. Į vidų sklindanti saulės šviesa beveik sulieja vidų su išore, atveria erdves ir leidžia pajusti supančios gamtos grožį.

Nors butas yra miesto centre, tačiau pakankamai aukštai, todėl vyrauja kalnų peizažas su kur ne kur styrančiais aukščiausiais statiniais, pavyzdžiui, bažnyčios bokštu. Įrengti gyvenamąją erdvę mieste su šiuolaikiškomis, bet nesenstančiomis detalėmis ir sukurti ryšį su gamta buvo geriausias sprendimas, kuris leido sujungti geriausia, ką galima rasti šiuose abiejuose pasauliuose.

Rekomenduojami VELUX gaminiai
Plokščio stogo langai lygiu stiklu
Žr. gaminį
Išgaubto stiklo stoglangiai
Žr. gaminį
Markizė naujos kartos plokščio stogo langams (MSU)
Žr. gaminį