{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Nuotraukos: Maksimas Bašićas
Mitologinė poilsio vieta

Šio gražaus prieglobsčio prie Viduržemio jūros tikslas buvo sukurti namus, kurie atitiktų juos supantį rojų. „Villa Carmen“ įsikūrusi palei akmenuotą paplūdimį ir iš visur apsupta gamtos: vila žvelgia į nuostabią mėlynę, pro VELUX stoglangius atsiveria vaizdas į dangų, o užpakalinę namo dalį dengia pušynas. Tai viskas, ką įsivaizduojate, kai galvojate apie svajonių atostogas prie Adrijos. Jau nekalbant apie tai, kad šios gražios vilos vieta taip pat yra stebuklinga, tiksliau sakant, mitinė! Korčulos sala turi savo istoriją, todėl ši atostogų erdvė užvaldo jūsų širdį dar net neįkėlus kojos.

Modernus interjeras, papuoštas tradicinėmis sienomis

Teigiama, kad didžiausias literatūros pasaulio keliautojas Odisėjas į Dalmatijos pakrantę atvyko per Korčulą, o tai reiškia, kad jis buvo vienas pirmųjų ir žinomiausių turistų saloje ir amžiams pavertė žemę istorijos dalimi. Tokia vieta nusipelno būti gerbiama ir branginama, todėl namų savininkai ieškojo plano, kuris įkeltų į šį žemiškąjį rojų namą, papildantį vietą, kupiną istorijos, gamtos ir saulės spindulių. Nenorėdamas gadinti tokios ypatingos vietos kraštovaizdžio, savininkas ieškojo architekto, kuris sukurtų modernų interjerą su tradicinėmis sienomis. Rezultatas atspindi jų pastangas ir materializavosi namuose – atitinka prabangių atostogų poreikius ir papildo salą.

Nuotraukos: Maksimas Bašićas

Smėlio spalvos, jūra, pušynai, dangus ir, žinoma, saulė sukūrė ryšį tarp namo vidaus ir išorės, o interjeras skendi natūralioje šviesoje, tiesiog kaip jūs įsivaizduotumėte dieną prie jūros.

Nuotraukos: Maksimas Bašićas
Jauti ryšį su jūra net prausdamasis duše

Savininkas ir architektas Mile Jeramazas turėjo pastatyti namą, kuris netrikdys ramaus ir idiliško pusiasalio ramybės ir grožio, bet taip pat turėjo pasirūpinti, kad šiuolaikiniai poreikiai būtų patenkinti viduje. Sėdėti šios modernios vilos kambariuose – kaip ilsėtis ant jūros kranto ir maudytis po dušu po didžiuliais VELUX stogo langais – beveik jaučiatės tarsi užlieti begalinės mėlynos bangos. Naujos kartos VELUX stogo langai, su vyriais ties viduriu, suprojektuoti su aukščiausios kokybės poliuretano danga, kuri padeda apsaugoti tvirtą medinę šerdį nuo drėgmės, todėl jie yra puikus pasirinkimas vonios kambariui.

Nuotraukos: Maksimas Bašićas
Mėgaukitės tuo pačiu vaizdu kaip ir Odisėjas

VELUX balti poliuretaniniai stogo langai yra stilingas pasirinkimas namams, papildantis jį savo dizainu ir spalvomis. Stogo langai įleidžia dar daugiau šviesos į pastatą ir suteikia jam papildomą unikalią savybę, nes atsiveria nuostabus vaizdas į žydrą jūrą ir naktinio dangaus žvaigždes: tą patį vaizdą matė senovės keliautojai ramiomis naktimis ant savo laivų denio. Tai buvo įspūdinga tada, taip pat įspūdinga ir dabar. Šiuolaikinių namų komfortas ir gamtos grožis, senas kaip laikas, kartu sukuria vietą, kurioje atostogaujant jaustis kaip namie ir norite likti amžinai. Ten, kur senovės Odisėjo sala susitinka su XXI amžiaus svajonių atostogomis, galite būti įsitikinę, kad namo savininkas sukūrė kažką labai ypatingo: jei norite nueiti į paplūdimį, tai tik keli žingsniai, o jei norite likti pavėsyje, visas sodas suprojektuotas kaip didelė lauko svetainė, apsupta senovinių sausų akmenų sienų. Tai viskas, ko galite norėti, o gal šiek tiek daugiau!

Rekomenduojami VELUX gaminiai
VELUX fiksuotas vertikalus lango elementas (VIU)
Žr. gaminį

VELUX stogo langai (GGU)
Žr. gaminį

VELUX Išorinės žaliuzės (SSL)
Žr. gaminį