Mansardos istorijos:

Atgaivinta istorija ir moderni transformacija

Pasakojimai iš pirmų lūpų: laimingi namų savininkai dalijasi VELUX patirtimi.

Praeities žavesio išsaugojimas kartu sukuriant modernias erdves.

Martinas Stroblas jaunesnysis

Susipažink su mūsų istorija

  • Renovuotoje Tomo ir Ninos viloje, esančioje Hernės mieste, senovės žavesys persipina su šiuolaikinio pasaulio spindesiu. Poros kelionėje atsispindi svajonė apie erdvų bei šviesų būstą, išsaugant charakterį ir įrengiant patogias patalpas.

  • Poros svajonę apie erdvesnius namus išpildė senas bičiulis, pasiūlęs pirkti jo senstančią, 1930 metais pastatytą vilą. Pradėjus modernizavimo darbus vilos atkūrimo kelionė persipynė su šeimos pagausėjimu. Apleista mansarda atgijo, o jos transformaciją vainikavo VELUX stogo langai.

  • Mansardos metamorfozė neįtikėtina. Anksčiau čia buvo muzikos kambariai ir sandėlis, o dabar joje puikuojasi drabužinės, kūdikio kambarys ir pagrindinis miegamasis. VELUX šviesos sprendimas „trys viename“ sukūrė kvapą gniaužiančią transformaciją užliedamas erdvę natūralia šviesa. Mansardos pokyčiai neapsiribojo šiomis erdvėmis – joje taip pat atsirado žaidimų kambarys, skirtas Tomo ir Ninos vaikams.

  • Poros sukurtas dizainas puoselėja tradicijas tuo pat metu apimdamas ir naujoves. Atliekant rekonstrukciją dideli modernūs langai buvo derinami su atnaujintomis originaliomis medinėmis grindimis. Dėmesį detalėms atspindi išsaugoti ketaus radiatoriais, nostalgiški jungikliai ir prabangi įranga, sukuriantys harmoningą praeities ir dabarties ryšį.

  • Ne vieną mėnesį atnaujintuose namuose gyvenantys Tomas ir Nina džiaugiasi rezultatais. Po renovacijos senstanti vila virto moderniais namais, kuriuose istorinė elegancija persipina su šiuolaikiniais patogumais. Vila prisikėlė naujam gyvenimui įkūnydama šeimos svajonę turėti erdvų ir šviesų prieglobstį.

Kas trukdo leistis į VELUX kelionę?

Susipažinkite su išsklaidytais mitais apie stogo langus.

Puiki apsauga nuo vasaros karščių

VELUX stogo langai yra tobulas sprendimas alinančiam vasaros karščiui įveikti. Gali susikurti maksimalų komfortą naudodamas (-a) išorinius priedus, pagrindines stogo langų apsaugos nuo karščio priemones. Markizės arba išorinės žaliuzės gali sumažinti įeinančios šilumos kiekį 76–94 % (priklausomai nuo gaminio), taip darydamos didelę įtaką patalpų temperatūrai ir suteikdamos daugiau komforto. Nepamiršk, kad visa stogo langų nauda atsiskleidžia derinant juos su šiais išoriniais priedais!

Ant stogo langų gali kauptis drėgmė

Kodėl ant stogo langų ir aplink juos kaupiasi vanduo? Dėl kasdienės veiklos (mums kvėpuojant, gaminant maistą ir pan.) patalpose atsiranda daug drėgmės, kuri kondensuojasi ant šaltų paviršių ir nusėda ant langų stiklo. Vėdinimas yra svarbus žingsnis kovojant su drėgme, todėl patalpos turi būti reguliariai vėdinamos! Kita priežastis gali būti netinkama stogo konstrukcija ir garų izoliacijos už nuožulniai įrengtų gipso kartono plokščių ar laminuotos medienos dangos nebuvimas. Žiemą šiltas patalpų oras bando išeiti ir, jei nėra garų barjero, jam tai pavyksta. Susidūręs su šaltu oru stoge, jis kondensuojasi ir skverbiasi atgal, kur tik gali. Nepamiršk įsigyti garų izoliacijos kiekvienam stogo langui, kad pašalintum šią riziką.

Skaityti toliau

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.