Mansardos istorijos:

Mansarda virto tobulais namais

Pasakojimai iš pirmų lūpų: laimingi namų savininkai dalijasi VELUX patirtimi.

Berlyne gyvenanti keturių asmenų šeima pagal savo norus pertvarkė nenaudojamą mansardą: joje atsirado daug vietos vaikams, erdvios svetainės, maisto gaminimo bei valgomojo zonos ir gausybė dienos šviesos.

Marcus Schröger, „Urbansky Architekten“

Susipažink su mūsų istorija

  • Bärbel Stolz ir jos vyras Sebastianas savo keturių asmenų šeimai ieškojo didesnio buto. Kai pasitaikė galimybė įsigyti neįrengtą mansardą XIX amžiaus pabaigoje pastatytame daugiabutyje vienoje iš Helmholtzplatz šalutinių gatvelių, jie nė kiek nedvejojo. Pasinaudoję unikalia galimybe savo unikaliai šeimai sukurti išskirtinius namus, grafičiais išpaišytas sienas jie greitai pavertė šeimos namais.

  • VELUX stogo langai puikiai tiko jų unikaliems poreikiams patenkinti tiek architektūriniu, tiek meniniu požiūriu. Sumontavus langus, šviesa užpildė kiekvieną kampelį: visos patalpos sparne ir galinėje pastato dalyje turi didelių paviršių, kurie prašyte prašosi VELUX stogo langų sprendimų. Langų kokybė buvo be galo svarbi, nes vasarą mansardos dažnai įkaista, o šaltesniais mėnesiais jas sunku prišildyti.

  • Bärbel ir Sebastianas norėjo, kad mansardoje būtų daug erdvės ir šviesos. Šią užduotį atliko VELUX stogo langai ir plokščio stogo langai. VELUX stogo langai su vyriais viršutinėje dalyje atveria platų panoraminį vaizdą ir maksimaliai padidina natūralios dienos šviesos kiekį. Gražus VELUX lango plokščiam stogui dizainas sukuria namuose dienos šviesos magiją. Langas su lygaus stiklo paviršiumi turi 1 arba 2 kamerų stiklo paketą, todėl pasižymi puikiu energiniu naudingumu ir sumažina lietaus, krušos ar eismo keliamą triukšmą.

  • VELUX siūlo įspūdingą dviejų stogo langų ir dviejų papildomų langų kombinaciją, kuri išplečia ir transformuoja bet kurią erdvę. Dėl šio sprendimo pro langus atsiveria nuostabus dangaus ir aplinkos vaizdas. Fiksuotoji apatinė sprendimo dalis užtikrina saugumą – tai ypač svarbu vaikų kambariuose.

  • Koridorius pakankamai didelis ir šviesus, todėl jame telpa piešimo ir meistravimo stalas, kurį naudoja abu vaikai. Jauki lova prieškambaryje, pastatyta tiesiai po didžiausiu plokščio stogo langu, tapo populiaria susibūrimų vieta. „Čia jaukiai įsitaisome su vaikais: jie žaidžia drauge ir klausosi mūsų skaitomų istorijų. Šis plokščio stogo langas turi elektros variklį, todėl jį galima patogiai atidaryti nuotolinio valdymo pulteliu“, – pasakoja būsto savininkas.

Kas trukdo leistis į VELUX kelionę?


Susipažinkite su išsklaidytais mitais apie stogo langus.

Girdėjau, kad mansardose yra triukšminga dėl vėjo ir lietaus

Triukšmo mažinimas, kaip ir bet kuri kita izoliacija, labai priklauso nuo naudojamų medžiagų kokybės. VELUX stogo langų sprendimai puikiai mažina triukšmą ir nepraleidžia į mansardą skersvėjų.

Girdėjau, kad mansardos lengvai atiduoda šilumą

Energinis efektyvumas labai priklauso nuo šilumos izoliacijos. VELUX stogo langai pasižymi geresne šilumos izoliacija, todėl padeda sutaupyti sąskaitoms už energiją.

Skaityti toliau

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.