1. Energijos taupymas

Dėl renovacijos ilgainiui sutaupoma daug energijos. Pavyzdžiui, įsivaizduok, kad senus langus, pro kuriuos traukia skersvėjis, pakeiti naujais, puikiai šilumą izoliuojančiais langais. Vienkartinė didesnė investicija atsipirks per kelerius metus. Nedidelis priminimas: šiltinti reikia ne tik dėl to, kad sutaupytum energijos žiemą, tinkama išorinė izoliacija taip pat padeda išlaikyti vėsesnį patalpų orą vasarą. Tinkama išorinė namo izoliacija veikia tarsi termosas.

2. Įperkama papildoma erdvė

Ar pagausėjo tavo šeima, ar tiesiog norisi daugiau erdvės name, palėpės pertvarkymas – geriausia, ką gali padaryti. Taip ne tik pagerinsi patalpų mikroklimatą ir atnaujinsi mansardą, bet ir už priimtiną kainą įgysi papildomos erdvės. Jei pandemijos metu įpratai dirbti nuotoliniu būdu, papildomoje erdvėje gali įsirengti darbo vietą, kurioje turėsi daug dienos šviesos ir jausi stipresnę motyvaciją dirbti.

3. Geresnis gyvenimas

Geresnės gyvenimo sąlygos suteiks geresnį gyvenimą. Ką tai reiškia? Kai namuose jautiesi gerai, tai atsispindi ir tavo gyvenime; tai taip pat veikia tavo gebėjimą tvarkytis su įvairiomis situacijomis – tiek su maloniomis, tiek su nelabai. Namų renovacijos projektas suteiks džiaugsmo, nes turėsi pokyčių viziją, kuri džiugins paskesniais mėnesiais ar metais. Pakeitus langus ir padidinus langų plotą, patalpose atsiranda daugiau dienos šviesos. Taip pat pagerėja vėdinimas, todėl išvengsi pelėsio susidarymo ar per didelės drėgmės, kurie dažnai sukelia kvėpavimo takų ligas ir alergiją.

4. Didesnė nuosavybės vertė

Renovacija – dar vienas būdas padidinti namo ar buto rinkos kainą. Dėl kokybės, ypatybių, suteikiančių patalpoms daugiau erdvumo, dienos šviesos bei geresnį vaizdą, ar unikalaus dizaino VELUX gaminių sprendimai yra gera investicija, didinanti nuosavybės vertę. Mes pageriname tavo kasdienį gyvenimą.

5. Išmanesni namai

Technologijų pažanga suteikia mums daugybę būdų palengvinti gyvenimą. Kodėl gi jais nepasinaudojus? Nesvarbu, pasirinksi mansardos rekonstrukciją, renovaciją ar visišką palėpės pertvarkymą, turėsi galimybę supaprastinti savo gyvenimą ir pradėti gyventi išmaniuosiuose namuose.

6. Tavo sukurtas gyvenimas

Galbūt namą ar butą paveldėjai arba iš kažko nusipirkai; vis dėlto nėra nieko geresnio už galimybę pažvelgti į savo nuosavybę iš savo perspektyvos ir prie nieko nesitaikyti, net prie ankstesnių savininkų. Renovuodamas (-a) nuosavybę, suteiki jai dalelę savęs ir savo individualumo. Renovacija taip pat sujungia du komponentus – gyvenimą gražioje erdvėje, kuri tarnauja ir džiugina kiekvieną dieną, ir patalpos funkcionalumą.

"Rudenį mūsų šildymo sistema dažniausiai būna išjungta, tuo tarpu kai pažįstami jau būna ją įsijungę prieš kelias savaites.


Marko, būsto savininkas

Montuotojas montuoja naują VELUX stogo langą ant stogo su juodomis čerpėmis.