Verta pagalvoti apie bet kokius pokyčius, kurie galėtų pagerinti tavo kasdienį komfortą; nesvarbu, ar nuspręstum mansardą rekonstruoti, renovuoti ar visiškai pertvarkyti.

Mansardos rekonstrukcija

Nedideli pokyčiai yra ne tik praktiški, bet ir džiugina akį bei sielą. Pakeitus tik nedideles detales, galima pasijusti tarsi naujoje vietoje. Pažvelk į savo mansardą kitu kampus ir galbūt pamatysi tamsias sienas. Gal verta jas nudažyti? Nepakanka dienos šviesos? Įsirenk daugiau langų. Tai daug paprasčiau, nei manai. Yra daugybė būdų palėpei patobulinti.

Mansardos renovacija

Gali būti, kad jau dešimt ar dvidešimt metų gyveni senoje mansardoje. Ji pasenusi, o tu joje nesijauti kaip namuose. Atnaujinkime ją! Jei mąstai apie renovaciją, pažvelk į ją plačiau. Patikrink, ar stogo izoliacija dar tinkama, jei ne, įtrauk ją į renovacijos projektą; ji atsipirks per kelerius metus. Tas pats pasakytina ir apie šildymo prietaisus, langus ir grindis. O dabar galbūt pats laikas pagalvoti apie galimybę įrengti kitokį įėjimą į namą.

Palėpės pertvarkymas

Ieškai nebrangaus būdo, kaip įgyti papildomos erdvės savo namuose? Jei juose yra nenaudojama mansarda, pertvarkymo projektą pradėk nuo jos. Tai efektyviausias būdas transformuoti palėpę, atsižvelgiant į biudžetą ir erdvę. Taip pat jis padės tau sutaupyti energijos.

Ar žinojai?

Ar žinojai, kad yra daug būdų, padedančių padengti renovacijos išlaidas?
Peržiūrėk naujausias paramos galimybes čia.

"Ypatinga šviesa į vidų patenka tiek dieną, tiek naktį.

Luigi, būsto savininkas

Montuotojas montuoja naują VELUX stogo langą ant stogo su juodomis čerpėmis.