Tavo VELUX stogo lango pakeitimas

Pakeisti VELUX stogo langus paprasčiau, nei manai. Per pastaruosius 10–20 metų stogo langų dizainas bei technologija sparčiai tobulėjo ar net visiškai pasikeitė. Leisk tau padėti pasiekti tikslą – senus ar sugadintus stogo langus pakeisti estetiškais, energetiškai efektyviais ir ilgiau tarnausiančiais stogo langais.

Kada ir kodėl turėčiau pakeisti savo stogo langus?

Stogo langai namams gali suteikti daug naudos. Pavyzdžiui, padidinti dienos šviesos kiekį, vėdinti patalpas ir sukurti gražią šviesią gyvenamąją erdvę, kurioje leisti laiką norėtų visi šeimos nariai.

Ir vis dėlto, tarkime, kad jau kurį laiką turi stogo langą. Tokiu atveju gali atsirasti poreikis pakeisti langą, nesvarbu, ar nori tik atnaujinti interjerą, kad jis būtų modernesnis, ar paprasčiausiai padidinti energinį efektyvumą ir patalpų komfortiškumą.

Laikui bėgant išsiaiškinome, kad 70 % namų savininkų stogo langus keičia praktiniais sumetimais arba dėl estetinių priežasčių.

Pradėk savo stogo langų pakeitimo projektą

Ką turi žinoti


Geresnė izoliacija ir energinis efektyvumas

Kalbant apie izoliaciją, senas stogo langas (net ir geros būklės) neprilygsta moderniam VELUX stogo langui. Naujų stogo langų šiluminis veiksmingumas gali būti iki trijų kartų geresnis nei senų, todėl galima sutaupyti nemažai energijos.

* Pažiūrėk, kaip apskaičiuojamas veiksmingumo padidėjimas.


Tai lengviau, nei manai


Stogo langą pakeisti nauju VELUX stogo langu galima vos per 4 valandas.


Daugiau dienos šviesos ir gaivaus oro


Dabartinių VELUX stogo langų įstiklinimo plotas yra didesnis, todėl net jei nuspręsi seną stogo langą pakeisti tokio pat dydžio nauju langu, į tavo erdvę pateks daugiau dienos šviesos.

Skaityk daugiau apie pakeitimą

Viskas apie namų renovavimą

Dar niekas nėra pasakęs „ne” gražesniems ir geresniems namams. Tačiau nuo ko pradėti? Kiek tai kainuoja? Su kuo reikėtų bendradarbiauti? Kokie yra privalumai? Planuojant renovaciją, gali kilti daug klausimų. Ir į daugybę jų mes turime atsakymus!

Kodėl verta renovuoti erdvę

Nori pagerinti savo gyvenimo sąlygas? Galbūt tau reikia daugiau erdvės arba antro vonios kambario, kuris padėtų sumažinti įtampą rytais? Galbūt tavo partneris (-ė) nori nenaudojamą erdvę panaudoti savo pomėgiams arba tavo vaikams reikia atskirų miegamųjų? Nenaudojamos erdvės galimybės yra beveik neišsemiamos!
Galbūt net ketini savo būstą parduoti, todėl norėtum padidinti jo vertę. 

Nauji langai, šilumos siurblys ir papildoma izoliacija – tai pavyzdžiai patobulinimų, kurie gali sumažinti energijos sąnaudas ir laikui bėgant atsipirkti. Efektyvesni namai taip pat patrauklesni pirkėjams, jei sumanytum parduoti, nes jie žino, kad gyvenant energiškai efektyviuose namuose, išlaidos būna mažesnės.

O gal paprasčiausiai nori labiau mėgautis erdve, kurioje gyveni? Vidutiniškai 90 % savo gyvenimo praleidžiame patalpose, todėl mūsų namai turėtų būti kuo patogesni ir skoningesni.

Be to, rūpestingai atlikta renovacija užtikrina efektyvesnį naudojimą. Sąvoka „efektyvumas” apima energijos taupymą, kurį lemia daugybė detalių, tokių kaip izoliacija, tinkamas stogo langų skaičius, tinkami stogo langų priedai...

Nepriklausomai nuo to, kokios priežastys skatina imtis namų renovacijos, mes esame pasirengę padėti!

Sužinok daugiau apie renovavimą

Ką turi žinoti


Sveikesni namai


Daugiau komforto, daugiau natūralios šviesos, geresnis vėdinimas, galimybė mėgautis grynu oru – tai svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti planuojant renovaciją. Jeigu tai padarysi, tikrai sukursi sveikesnę gyvenamąją erdvę sau ir savo šeimai.

 

Papildoma erdvė


Jei reikia daugiau erdvės (tai yra, pagausėjo šeima arba tiesiog norisi daugiau kambarių), palėpės pertvarkymas – geriausia išeitis. Taip ne tik už prieinamą kainą įgysi papildomos erdvės, bet ir pagerinsi savo namų mikroklimatą. Pavyzdžiui, palėpėje galima įsirengti darbo vietą ir mėgautis gausybe dienos šviesos, kuri skatina motyvaciją dirbti.

 


Didesnė nuosavybės vertė

Į renovaciją reikėtų žiūrėti ne tik kaip į priemonę esamiems tikslams pasiekti, bet ir kaip į finansinę investiciją. Namų atnaujinimas padidina nuosavybės vertę. O tai reiškia, kad nusprendęs (-usi) išsikelti, galėsi parduoti jį brangiau.

 

Skaityk daugiau apie renovaciją

Šviesos kupino namo statyba

Įsivaizduok tobulą namą, pastatytą tiksliai pagal tavo norus – nuo šviestuvų iki durų, sienų, čiaupų, grindų ir langų. Naujos statybos name galima visiškai kontroliuoti kiekvieną būsto aspektą. Galėsi pasitelkti gryną orą bei natūralią dienos šviesą ir sukurti savo modernioje erdvėje sveiką patalpų mikroklimatą, kad tavo šeimai būtų joje gera.

Dienos šviesa keičia erdves

Jei nusprendei statyti naują namą, vadinasi, gali gauti kaip tik tai, ko nori.

Sukurk šviesią, modernią bei unikalią erdvę pasitelkdamas (-a) praktiškus ir nebrangius sprendimus. Pro stogo langus sklindanti dienos šviesa sukuria namuose atvirumo pojūtį. Šie langai taip pat padidina nuosavybės vertę, o jų tiekiama natūrali šviesa ir grynas oras teigiamai veikia savijautą.

Be to, montavimui nereikia sudėtingos konstrukcijos ar detalių. Namų projektavimas pasitelkiant dienos šviesą – tai sprendimas, kurio niekada nesigailėsi.

Suplanuok savo naują namą

Ką turi žinoti


Vertė laiko atžvilgiu


Kruopščiai projektuodamas (-a) arba pirkdamas (-a) naują namą, kuriame daugiausia resursų skiriama sveikai patalpų aplinkai sukurti, investuoji į savo ateitį. Jei vieną dieną nuspręsi jį parduoti, jo vertė bus išaugusi, todėl ekonominė grąža bus verta visų tavo pastangų. Stogo langai pakeičia erdves taip padidindami nekilnojamojo turto vertę.


Laisvė pritaikyti namus pagal savo poreikius

Tarkime, perki sklypą naujam namui statyti, bet dar nepradėjai darbų. Tokiu atveju turi galimybę suteikti projektui asmeninių akcentų. Gali priimti sprendimus dėl specifikacijų, pasirinkti labiausiai patinkančias medžiagas, suplanuoti patalpų išdėstymą ir padidinti stogo langų skaičių name.


Tvarumas ir energinis efektyvumas


Kaip niekad svarbu statyti tvariai, kad apsaugotume save ir planetą. Maksimaliai išnaudojant natūralią dienos šviesą, sumažėja dirbtinio apšvietimo poreikis ir gali gerokai sumažėti sąskaitos už energiją. Įsirengęs (-usi) tinkamus įstiklinimo sprendimus, išvengsi bereikalingų šilumos nuostolių ir sumažinsi energijos kiekį, sunaudojamą būstui šildyti ar vėsinti.

Skaityk daugiau apie naujo namo statybą

Tavo namų erdvės

Domina skirtingi kambariai jūsų projektui?